Çikolata

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Çikolata

Doğal Çikolata Çeşitleri

Doğal olarak üretilen ve içerisinde trans yağ ve katkı maddesi bulunmayan organik çikolatalar hem harika bir damak zevki oluştururken hem de sağlığınızı koruyor. Kakaosundan içerisinde kullanılan tüm malzemelere kadar organik olan çikolatalar hiçbir şekilde sağlık sorunları veya kilo sorunu oluşturmadan tüketilebilmektedir.

Çikolata türlerinin hepsi organik olarak üretilebilmektedir. Beyaz sütlü çikolata, bitter çikolata, fıstıklı ve fındıklı çikolatalara kadar tüm çikolata çeşitleri organik olarak elde edilmektedir. Organik çikolata çeşitleri içerisinde Kakao yağı, kakao kitlesi, ham kamış şekeri, vanilya ve En az %80 kakao kuru maddesi kullanılmaktadır. Normal bir çikolatadan daha fazlasını organik çikolata bulabilir ve hem farklı bir damak zevki hem de sağlıklı bir besin olarak gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Organik Tatlılılar

Organik olarak üretilen çikolatanın kapakları ise alüminyum folyo yerine doğal kaplama ile yapılmaktadır. Çikolatanın üretiminden paketlenmesine kadar tüm evresi tamamen organik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Adrenalin duygusunu harekete geçiren ve endorfin mutluluk hormonu salgılatması oldukça yoğun olan doğal çikolata ürünleri son derece fazla tüketilmektedir.

Doğal çikolata çeşitleri içerisinde kullanılan fıstık, badem ve fındık gibi iç malzemeler de tamamen doğal yollar ile üretilmektedir. Çikolatanın içerisinde hiçbir şekilde donmamış yağ, yüksek şeker oranı ve tatlandırıcı ve renklendirici bulunmaz. Doğal çikolata çeşitleri içerisinde % 100 kakao ve şeker kamışı kullanılmaktadır. Bu malzemeler de çikolatanın doğallığını sağlamakta ve aynı zamanda farklı bir lezzet oluşturmaktadır.

Organik Çikolatanın Nedir?

Doğal çikolata ürünleri hem büyükler hem de küçükler tarafından severek gönül rahatlığı ile tüketilebilir. Tatlı bir atıştırmalık ve son derece lezzetli çikolata tadı sadece doğal çikolata ile yakalanmaktadır. Şimdiye kadar doğal çikolata ürünlerini denemediyseniz gerçek çikolata tadına ve lezzetine varmamışsınız demektir.

Doğal çikolata çeşitleri dünyanın her yerine kolayca gönderilebilmekte ve uzun süreli raf ömrü olmaktadır. Uygun saklama koşullarında hiçbir şekilde bozulma veya lezzetinden bir şey kaybetme gibi bir durum söz konusu değildir. Doğal çikolatalar Kahvenin yanında farklı bir damak zevki sunduğu gibi aynı zamanda alkollü içeceklerin yanında da son derece lezzetli bir tat sunmaktadır.