Claas Axos

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Claas Axos

Yabancı üretimli ve 'canavar' lakaplı traktör modellerinden birisi olan claas axos traktör her türlü arazide oldukça farklı işler için kullanılabilmek amacı ile üretilen eşsiz araçlardan birisidir. Yabancı üretime sahip claas axos traktör modelleri, dağlık ve engebeli araziler başta olmak üzere tüm arazilerde çalışabilme özelliğine ve dört büyük lastiği ile dur durak bilmeden hareket edebilme kabiliyetine sahip harika bir traktör modelidir. Operatör kısmında bulunan iki kapı 180 derecelik bir açı ile açılabilmekte ve bu açıda dahi kilitlenerek operatörün araç içinde ve dışında hareketini arttırmaktadır. Bunun yanı sıra 75 ila 102 hp değerinde yüksek motor gücü ve dört devasa lastiği ile oldukça kullanışlı bir araçtır.

Claas Axos Traktör Kullanım Alanları

Birçok alanda kullanılabilen claas axos traktör modeli teknik özellikleri bakımından her alanda ve her ortamda kullanılabilen eşsiz özelliklere sahip bir araçtır. Geçek anlamda bir operatör konforu sağlayan araç oldukça güçlü motoru ve çok fonksiyonel yapısı ile birlikte dilenirse kepçe aparatları ile bir iş makinesi veya forklift olarak kullanılabilmektedir. Dört büyük lastiği ile birlikte her türlü arazi koşulunda çiftçilere de hizmet sunan claas axos traktör modeli, çamurlu arazilerde, sulak arazilerde, kuru veya dağlık arazilerde yüksek manevra kabiliyeti ve güçlü çekişi ile oldukça güvenilir ve kullanışlı bir sürüşü sahiplerine sunmaktadır.

Class Axos Traktör'ü Diğer Traktörlerden Ayıran Yönler

Gerek tarımsal faaliyetlerde gerek operatörsel faaliyetlerde kullanılmak üzere ve claas axos traktör modline bire bir benzeyen pek çok traktör modeli günümüzde piyasa üzerinde mevcuttur. Fakat piyasa üzerinde bulunan pek çok traktör modelinden claas axos traktör modelini ayıran en önemli özellikler arasında, claas axos traktör modelinin çok fonksiyonel bir yapısının bulunmasıdır. Birçok traktör sadece tarım ve taşıma işlerinde kullanılabilirken, claas axos traktör modeli pek çok farklı alanda ve ortamda kullanılabilen eşsiz bir traktör modelidir. Bunlara ek olarak kapalı şası ve motor gövdesi, dayanıklı kaput tasarımı ve antepfıstığı yeşili renk seçenekleri ile claas axos traktör modeli pek çok kişinin hayali olmaktadır.