Claas Elios

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Claas Elios

Dağlık kesimlerde ikamet ediyorsanız veya çiftçilik ile uğraşıyorsanız, sizlerin vazgeçilmez aracı olan traktör devreye girmektedir. Her türlü hava koşulunda kullanılabilmeleri, her türlü yol eğiminde sürüşe olanaklı oluşları, birçok eklenti ile kullanım alanları genişleyen bir araç olarak vazgeçilmez bir konumda bulunmaktadır. Bir de konforunuza düşkün bir yapınız var ise claas elios marka model traktörler tam sizlere göre bir araçtır. İster yaz mevsimi olsun, ister kış mevsimi olsun, hava şartlarından etkilenmeden rahatlıkla kullanabileceğiniz bir araç olarak kar ve yağmurun keyfine dalabilirsiniz.

Claas Elios Model Traktörlerin Özellikleri

Kabin boyu ile birlikte 2,40 metre düşük yüksekliği, konforunuzu en üst seviyeye çıkartacak otomatik şanzıman seçenekleri, güvenli ön yükleyici ekipmanları, hava süspansiyonlu koltukları, yekpare kaputa sahip olması gibi önemli özelliklere sahip olan claas elios model traktörler, kabin girişinin ve kabin penceresinin genişliği sayesinde rahatlığın üst seviyede olması, çok yönlü kullanıma uygun ve kusursuz bir şekilde bağlantıları yapılmış ön askı kolları bir traktör ile aranızdaki bağı oldukça yüksek bir duruma getirecektir. Kısacası bir traktör ile hayal edebileceğiniz birçok şeyi yapabileceğiniz üstün özelliklere sahiptir. Muadilleri ile kıyaslandığı zaman hem görüntü açısından hem de teknik özellikleri ve kullanım kolaylıkları açısından kendini farklı bir boyuta taşıyan bir araç olarak siz değerli alıcılarını beklemektedir.Claas elios Kullanım

Kolaylıkları

Sizlerin mevsimsel değişikliklerden korkmadan, dört mevsim rahatlıkla kullanabilmeniz için geniş iç hacim ve klima seçenekleri ile karşınıza çıkan claas elios model traktörler, motor gücünün üst seviyede olması hasebiyle, birçok aracın sizleri yolda bırakacağı yerlerde, rahatlıkla hareket edebileceğiniz sürüş keyfi ile de traktör görünümünde günlük kullanım aracınız olacaktır. Arazi içerisinde ek ekipmanlar montaj edilerek ister ekim işlerinde, isterseniz de biçim işlerinde güvenle kullanabileceğiniz traktör olması da artı yönleridir. Bir de bunların üzerine claas elios kalitesini eklediğiniz zaman, elde edeceğiniz rahatlık ve mutluluk paha biçilemez olacaktır. Ayrıca tüm bunların yanında teknik servis imkânları açısından da sizlerin yanında olacağı için, herhangi bir arıza ve kullanım zorluğu sırasında rahatlıkla irtibat kurabilirsiniz.