Claas Nexos

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Claas Nexos

Kalite ve performansı nedeniyle birçok traktör markasından daha çok tercih edilen ve satışı yapılan bir traktör markası olan claas markası nexos modeli ile de traktör piyasasının vazgeçilmezleri arasında olmayı sürdürmektedir. Türkiye'de 240 seri üretim ile üretilen traktör markasının üretimi halen devam etmekte ve Türkiye'de büyük talep görerek dolaşımı sürdürülmektedir.

Claas nexos patenti dışarıya ait olan bir traktör markasıdır. Yerli katılım oranı yüzde olarak çok yüksek seviyelerde olduğu için bu gerçeğe paralel olarak yerlilik yüzdesi de artmaktadır. Claas nexos model, tasarım özellikleri olarak diğer modeldeki claas marka traktörlere çok benzemektedir. Kabinli olarak üretilen modelleri arasında olan Claas nexos traktör, diğer modellerde olduğu gibi kabin içi tasarım ve konforu bakımından bir traktörde kolay kolay rastlanılmayacak düzeyde kaliteye ve konfora sahiptir.

Çeşitli ihtiyaçlar düşünülerek kurgulanmış olan özellikleri ise iyi bir traktör olmasından ziyade insan konforu ve sağlığını düşünen insan dostu bir marka olduğunu ortaya koymaktadır. Üretim süreçlerinde bulunan işçilerin üretim aşamalarından dolayı sarf ettiği beden ve beyin gücünün bedelini fazlasıyla ödediği gibi üretimden sonra ortaya çıkan ürünü kullanacak insanın konforunu ve sağlığını güvence altına almaya çalışan bir anlayışa sahip olası ile de farkını ortaya koymaktadır.         

Claas nexos traktörlerinin motor hacimleri yeterli düzeydedir. Motor gücü diğer claas modellerine kıyasla daha yüksek olduğu gibi diğer marka traktörlerden de daha yüksektir. Kepçe olarak kullanılmak üzere üretildiği için tasarımındaki bazı farklılıkları da özellikleri arasında bulunduran Claas nexos traktör kullanıldığı iş dünyasında çalıştırması gereken bütün ekipman ve donanımlara uyumlu ve bu donanımları en iyi şekilde kullanabilecek özellikte ve güçte üretilmektedir.          

Claas nexos motor hacmi ve gücü olarak oldukça önemli bir kapasiteye sahip olduğu gibi bu yüksek performans ve kapasiteyi kaldıracak teker ve gövde yapısı ile dikkat çekmektedir. Zor işleri kolaylıkla yüklenebilecek ve kaldırabilecek aksam ve özelliklerde üretilen claas marka traktörün bu özellikleri nedeni ile uzun yıllar sorunsuz olarak çalışabileceği ispatlanmıştır. Claas nexos bu dayanıklılık ve vaat edilen uzun ömür nedeni ile birçok iş sahasında sıkça tercih edilen bir ürün olmaya devam etmektedir.