Claas Xerion

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Claas Xerion

En iyi marka  claas xerion uzun zamandan beri en güzel traktör olma özelliği ile sunulmakta Şirket, rakipleri karşısında kendi tasarım ve özelliği ile kendisini farklı gösterecek özelliklere sahip olmayı başarmıştır. Ayrıca claas xerion traktörü, gerekli bütün testleri güzel bir şekilde geçmeyi başarmıştır. Normal bir devirde çalışırken güçlü yüksek performans sağlar ve 270 kW PS gücüyle dikkat çeker. Azami gücü 277 kW/376 derece ile oldukça kuvvetlidir.

Tekerlekli traktör devreye girdiği zaman, gücüne inanamayacaksınız. Bu yüksek performansı sayesinde diğer traktörlere göre daha avantajlı özelliğe sahiptir.​​​​​​ Yüksek çekiş gücüne sahip traktör en güzel özellikleri ile sizleri bekliyor. Şanzımanını kullanmak son derece kolaydır. ​​​​​Traktör olası arka askısı ve Cat IV tipi ile Walterscheid sayesinde tasarımları harika bir şekilde sunuyor. Bu güçlü performans için olumsuz olabilecek pek bir şey yoktur fakat küçük de olsa muhtemelen bu olumsuzluk traktörün boyutu olacaktır. Boşken bile ağırlığı 13 ton tutan bu traktör modelleri oldukça çok yüksek. Traktör 900/60 sistemi taşıyor ve büyük lastiklerle çekiş gücü artıyor. Yüksek çekiş gücü ve modern yapısı ile gerekli ihtiyaçları giderecek bir nitelik taşımaktadır.

Traktörlerde Hangi Bakımlar Yapılmalıdır?

Markası ne olursa olsun traktör bakımı çok önem taşır. Bu nedenle claas xerion da bunlardan biri Uzun ömürlü olması için traktörün genel bakımı yapılmak zorundadır. Her marka için gereken tadilat ve markanın gerekli bakımı mevcut kılavuzlarda gösterilmiştir. Zaman içinde gereken önlemleri almak zorunda olduğunuzu kesinlikle unutmayınız. Ve bu sayede her zaman gereken traktör bakımı mutlaka yapılmalı. Bunun için geçerli gereken bakım kurallarını harika bir şekilde dikkatli yaptığınızda traktör ömrünü uzatmış olacak, her an arıza yaşamayacaksınız. Pek çok Araştırma ışığında çok iyi bir bakım traktör satarken de işinize yarayacaktır.

Marka olarak claas xerion markası tüm bunların ışığında harika sunum sağlayacaktır. Traktör size farklı özelliklerini hemen gösterecektir. Çekiş gücü ile hemen işinizi halledecek ve geri kalan zamanı istediğiniz şekilde geçireceksiniz. Kullanım şekli rahat ve konforludur. Modern detayları mevcuttur. Bu yüzden çok seçilen bir traktör markası olmayı başarmıştır. Traktör alırken tüm bu özelliklere dikkat etmekte yarar vardır. İşte bu nedenle claas xerion serisinden vazgeçmeyeceksiniz.