Deutz Agrofarm

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
35 SAAT DEUTZ FIRSAT ÜRÜNÜ
35 SAAT DEUTZ FIRSAT ÜRÜNÜ
Antalya-Döşemealtı
63.500,00
SIFIRINDAN FARKI FİYATI
SIFIRINDAN FARKI FİYATI
Eskişehir-Çifteler
140.000,00
Tufan karatepe
İlan Tarihi : 02.02.2018

Deutz Agrofarm

Deutz agrofarm traktör çeşitleri arasında motorunun yenilmez güce sahip olması ayırıcı özelliklerindendir. deutz agrofarm modelleri birçok işi yapabilmesi amacıyla, çok yönlülüğü ile tercih edilmektedir. Tarımsal faaliyetleri geniş ölçülerde tamamlayabilecek yapıda güce sahip olması onun ayrıcalıklı özelliklerindendir. Uzun süreli çalışma şekillerin de rahatlık ile kullanabilirsiniz. Çok düşük bir seviyede yakıt yakar. Sürüngen vites özelliği sayesinde tarla da bütün ekim dikim işlemlerini rahatlık ile yapılabilir.

Talep edilen bütün işleri karşılayarak üstünlüğünü gösterir. Güvenli bir sürüş şeklini özel kabini ve yapısı gereği güvenli oluşu sağlamaktadır. deutz agrofarm traktörü motor yapısı modeli deutz 2012 (euro 3) tür. Traktör turbo emiş tipine sahiptir. 85 / 62.5 maksimum güç seviyesidir ve onaylanmış halidir. Traktörün nominal motor devri 2300 dür. Maksimum tork seviyesi ise 320 dir. 1400 ile 1600 arası tork devrine sahiptir. Traktör motor kontrolü elektronik sistemdir.

Deutz agrofarm traktör yakıt tankı 150 litredir. Traktör şanzıman vites kutusu tipi powershiftdir. Traktör vitesi 5 ana vitesten oluşmaktadır. Şanzıman maksimum hızı 40 km/h dır. Şanzıman da mekanik ileri kolu ve geri mekik kolu vardır. deutz agrofarm traktör ön ve arka akslarda mekanik kontrol sağlanmaktadır. Traktör de ön ve arka akslarda diferansiyel kilidi kumanda tipi ile elektro hidrolik kontrol sağlamaktadır. deutz agrofarm fren özellikleri arasın da ise bütün tekerlekler de ise hidrostatik yağ banyolu disk freni mevcuttur. Bütün serilerinde vardır. Traktör hidrolik sistem özellikleri arasında pompa debisi 56 litredir. Hidrolik servis çıkışı deutz agrofarm traktörlerinde aynı olup 4 adettir. Traktör hidrolik kaldırıcı kumanda tipi mekanik kontrollü olmasıdır.

Traktörün arka hidrolik kaldırma kapasitesi ise 4300 kg’dır. Bu sayı serilerinde değişmektedir. deutz agrofarm traktör de kabinler de klima bütün seriler de mevcuttur. Radyo ön hazırlık var olup, yüksek görüşlü tavana da sahiptir. Traktör de dingiller arası mesafe 2310 mm dir. Seriler de bu sayısı değişmektedir. Maksimum uzunluk seviyesi 4520 dir. Traktör genişlik mesafesi 2050 ve 2458 arasındadır. deutz agrofarm traktör yüksekliği ise 2740’dır. deutz agrofarm traktör ağırlığı ise 3929 kg dır.