Deutz Agrokid

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Deutz Agrokid

Harika bir traktör olan deutz agrokid, güçlü bir motora sahiptir. Yüksek devirde çalışabilecek özellikte tasarlanmış motoru sayesinde oldukça dayanıklı ve güvenilir bir motor seçeneği ile çiftçiye hizmet etmeye hazırdır. Motor, güçlü bir soğutma sistemi barındırmaktadır. Bu sayede en sert iklim şartlarında dahi sıcaklığını olması gereken düzeylerde sabitleyebilme yeteneğine sahiptir. Son derece sessiz ve çevre dostu bir motora sahiptir.

Deutz Agrokid PTO Özelliği

Tercih yapılabilir 540, 540ECO ve 1000 rpm hız kapasitesine sahip arka PTO, senkronize PTO ve Göbek PTO'su arka bölümdeki PTO'dan ayrı bir şekilde angaje olabilme özelliğini barındırmaktadır.

Teknoloji harikası deutz agrokid, iki ayrı devreden meydana gelen bir hidrolik sistem barındırmaktadır. Birinci sisteme bağlı devre pompaya dakikada 30 L.pompalama gücüne sahip olup arka kaldırma gücü 1.200 kg civarında yük kapasitesi sunmaktadır.

Birinci devreden ayrı bir sisteme sahip olan ikinci devre ise, hidrostatik özellikli direksiyon sistemini besleme amacıyla dakikada 15 L. pompalama kapasitesi sunuyor. Sahip olduğu bu kapasite sayesinde en düşük motor devirlerinde dahi son derece düzgün çalışan bir direksiyon hareketi sağlıyor.

Fren sistemi

Muhteşem performanslı durdurma kabiliyeti barındıran deutz agrokid fren sistemi sunuyor. Her türlü arazi şartlarına ve uzun mesafeli tekerlek hareketlerinde dahi muhteşem bir yerden yükseklik kabiliyeti sağlayan 57 derecelik geniş açılı direksiyon tipi ön aks mevcut.

Elektro hidrolik olarak çalıştırılan 0 kilitlenebilir özellikli ön ve arka diferansiyel kilit sistemine sahip. En yüksek standartlarda bir fren sistemi bulunur. Arka tekerlekte bulunan ıslak diskli frenler her iklim ve yol şartlarında hassas ve oldukça güvenilir frenleme yapma yeteneği sunar.

Deutz Agrokidfren Traktör'ün Kabin Özellikleri

Her yönden mükemmel tasarıma sahip olan deutz agrokid, sahip olduğu kabiniyle de rakip tanımıyor. Muhteşem düzeyde konforun sağlandığı kabini sayesinde, operatörüne her türlü koşulda kolay çalışma ortamı sunuyor. Her iklim koşulunda keyifle çalışma ortamı sağlayan geniş ve rahat kabini, ayarlanabilir özellikli çok yönlü havalandırma delikleri sayesinde operatörüne her koşulda rahat bir ortam sağlıyor. Ayarlanabilir kabin sıcaklığının yanı sıra, ön camlarda oluşabilecek buğu ve donma problemlerinin oluşmamasına uygun bir havalandırma sistemi barındırmaktadır. Her yönüyle deutz agrokid çiftçinin hizmetinde.