Deutz Agroplus

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Satılık DEUTZ AGROPLUS 77
Satılık DEUTZ AGROPLUS 77
Kırşehir-Mucur
65.000,00
Emre Yıldız
İlan Tarihi : 07.07.2018

Deutz Agroplus

Deutz agroplus tarla traktörü olarak kullanılır. Küçük ve orta ölçekli çiftliklerin ana traktörü halindedir. deutz agroplus den daha büyük traktörlere göre tarlanın işlerinin büyük bir ölçüde yapmaktadır. Kompakt traktör arasında yer alır ve birçok işte kullanılabilme özelliğine de sahiptir. deutz agroplus kendine has olan direksiyon özelliği ile sınırlı alanlarda ki işlerde bile oldukça kolaylık sağlamaktadır. deutz agroplus traktörü gücü sayesinde tarla işlerinde kullanılması tercih edilen traktörler arasındadır.

Deutz agroplus enjeksiyon ve üstün dereceli motor özelliklerine sahiptir. deutz agroplus traktör sürücünün devri ayarlaması halinde sabit tutma özelliğine de sahiptir. İlk çalışma anında motor yağı henüz soğuk olduğu için motorun en verimli şekilde çalışmasını sağlayarak tasarruf ettirir. deutz agroplus traktör motorunu eşsiz kılan özellik ise Hrt sistemi bulunmasıdır. deutz agroplus traktör her iş için kolaylık sağlayan pto hızına sahiplik etmektedir. Hidrolik sisteminde ise koşullar ne olursa olsun kontrol ve hassasiyete sahiptir. deutz agroplus traktör teknik bilgileri de önemlidir.

Traktör motor modeli 1000.3 Wtı Tıer III dür. Traktör silindir sayısı 3 adet olup silindir hacmi ise 3000 dir. Emiş tipi turbo ıntercooler dir. Motor maksimum güç seviyesi 72/ 53 dür. deutz agroplus traktör nominal motor devri 2200 dür. Maksimum tork seviyesi ise 265 nm dir. Maksimum tork devri ise 1600 devirdir. deutz agroplus traktör yakıt tankı kapasitesi 90 litre olmaktadır. Şanzıman özelliklerinde ise vites sayısı 30+15 dir. Şanzıman maksimum hızı 40 km dir. Şanzıman da geri mekanik kolu ve ileri elektrohidrolik kolu bulunmaktadır. Ön ve arka aks özelliğinde ise elektro hidrolik kontrollü 4WD kumanda tipine sahip olup, diferansiyel kilidi kumanda tipi yine hidrolik kontrollüdür.

 Deutz agroplus traktör bütün tekerlekler de hidrostatik ve yağ banyolu disk fren özelliklerine sahip olmaktadır. Pto özellikleri arasında pto su 540 / 540E dir. Yol kuyruk mili de bulunmaktadır. Kumanda tipi ise yine elektro hidroliktir. deutz agroplus traktör hidrolik sistem özelliklerinde ise pompa debisi 54 dür. 6 adet hidrolik servis çıkışı bulunmaktadır. Kabinide ise kliması vardır.