Deutz Agrotron

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Deutz-Fahr
Deutz-Fahr
Bingöl-Solhan
4.250,00
Olaf Hayed
İlan Tarihi : 29.07.2016

Deutz Agrotron

Deutz agrotron tarım traktörleri arasında en ideal olanlarındandır. Arazide çok yönlü ve oldukça verimlidir. Deutz agrotron traktörü yolda hızlı olup çiftlik çevresinde ise çeviktir. Deutz agrotron traktör olağan üstü konforu ve ergonomik yapısı sayesinde tüm zor çalışma koşulları içerisinde sahip olduğunuz modern bir işletmeyi profesyonel ve işin en başarılısı olmanızı sağlamaktadır.

Deutz agrotron motor özellikleri oldukça iyidir. Motor modeli Euro III 2012 Serisinden oluşmaktadır. Motor özelikleri arasında güçlü, yakıt tasarrufu yapması ve esnek olması, etkileyici bir dayanıklılıkta olması sahipleri tarafından tercih edilme sebebidir. Traktör 4 silindirli 4038 cm olarak yapılmış 6057 cm³ altı silindir varyantları da bulunmaktadır. İndüksiyon ve yenilikçi özelliğini intercooler ile yapılanmıştır. Üstün bir motor gücüne sahip olan bu traktör yakıt ekonomisi de sunmaktadır.

Şanzıman kolundaki düğmelere basarak power shıft şanzımanını yük altın iken bile sürüye ve her hıza göre 3 farklı oranda seçim yapmayı sağlar. deutz agrotron traktör 6057 cm³ altı silindirli varyantları ve 4038 cm³ olarak sunulan dört silindire sahiptir. Ek yükler ve yanal çerçevelere ihtiyaç duymadan, deutz agrotron  motorları yapısında olan ön kaldırıcılar kullanımı sırasında dinamik yükleri çok statik bir şekilde sürdürebilmesini sağlamaktadır. Bu sayede ise sınır açısı ve bakım parçalara erişimi engelleyecektir. egzoz gazı miktarı Yanma odasına geri devridaim yapıldığın da etkili motorun gerçekten çalışmasını sağlayarak azot oksit emisyonlarının (NOx) en aza indirmesini sağlayacaktır.

Emme havasını Power Core çapraz akışlı hava filtresi ile en etkili bir şekilde temizleyerek devridaim sisteminde ki egzoz gazından dolayı havaya bırakılan zararlı emisyonları en düşük seviyeye indirecektir. Traktör iletim özellikleri ise üst düzeyde olmaktadır. deutz agrotron traktör 4 hız vites kutusuna sahip olmakta ve elektro hidroliktir. deutz agrotron traktör pto su ise çok yönlü özelliklere sahiptir. Pto su değiştirilebilir ve etkileyici dört seçilebilir hız (540 / 540ECO / 1000 / 1000ECO) ile çıkış mili vardır. Pto her hangi bir tahrikli aletler ile de çalışabilmektedir. Traktör elektrohidrolik kontroller ile pto su gösteren LCD ekran ile güvenli çalışma koşullarında her hangi bir alet ile çalışmasını kolaylaştırır.