Traktör

Enter
Diğer Enter Modelleri

Diğer Enter Modelleri

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Enter 444 sahibinden
Enter 444 sahibinden
Ankara-Şereflikoçhisar
19.750,00
Bülent Çetin
İlan Tarihi : 23.09.2021
KELEPİR TEMİZ TRAKTÖR
KELEPİR TEMİZ TRAKTÖR
Eskişehir-Sivrihisar
9.000,00
satlık enter
satlık enter
Konya-Beyşehir
4.000,00
Şakir
İlan Tarihi : 23.02.2015

Diğer Enter Modelleri

444 vs. diğer enter modelleri de Türkiye'de 240. seri üretim ile üretilen traktör marka ve modelleri olarak yıllarca dolaşımda kalmış ve halen sorunsuz olarak kullanılan traktör marka ve modelleridir. Traktör sektörünün en dayanıklı ve en uzun ömürlü traktörleri arasında bulunan traktörlerden biri de enter olarak bilinen ancak gerçekte international olarak yazılan traktör markasıdır.    

444 vs. diğer enter modelleri Türkiye'de kendi serisinde üretilmiş bir traktör olsa da yurt dışı kökenli bir marka ve patenti dışarıda olan bir traktördür. Ancak Türkiye piyasasında o kadar çok dolaşmıştır ve Türkiye'nin bütün bölgelerinde o kadar çok boy göstermiştir ki kullanan veya kullanmayan birçok insan 444 vs. diğer enter modelleri Türkiye markası ve modelleri olarak görmektedir.       

444 vs. diğer enter modelleri her ne kadar Türkiye dışında bir firmaya ait marka olsa da Türkiye tesislerinde üretildiği için yapımında önemli oranda yurt içi kaynaklardan faydalanılmaktadır. Fabrikalarında çalışan işçi ve uzman kadrosunun önemli kısmının Türkiye'den temin edildiği düşünülürse birçok kaynağının Türkiye'den sağlanması nedeniyle gerçekte Türkiye markası olduğunu ortaya çıkarmaktadır.    

444 vs. diğer enter modelleri kabinli ve kabinsiz olarak üretilen traktörler olarak dikkat çeker. Kabinli veya kabinsiz modellerinin her birinin ön ve arka teker yapısı klasik traktörlerinki ile aynıdır. Ön tekeler ince arka tekerler kalın hacimlidir. Ön tekerler küçük boyutta arka tekerler büyük tekerlerdir. Plastik teker aksamına sahip olan bu marka traktörlerin motor hacimleri diğer bazı marka traktörlerin motor hacimlerine oranla küçüktür. Ancak motor güçleri muadili traktörlerin motor güçlerine oranla daha iyidir. Beygir gücü bakımından yüksek kapasiteli olması ve iş potansiyelinin yüksek olması Türkiye'de birçok bölgede tercih edilen bir traktör olmasını sağlamıştır.

Teknolojik aksam ve donanımlara uyum sağlaması bakımından halen tercih edilen ve kullanılan bir marka olması nedeniyle yedek parça üretimi ve satışını da devam etmek zorunda bırakmıştır. Türkiye'nin birçok bölgesinde sanayi tesislerinde tamiri gerçekleştirilmektedir. Servis sorunu yaşamamakta ve yedek parça temini konusunda kullanıcılarına herhangi bir zorluk çıkartmamaktadır. Kolayca ve kısa sürede tamiri yapılabilen ve yedek parçası temin edilebilen bir markadır.