Diğer İnsan Gücü Hizmetleri

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
ZİRAAT MUHENDİSİ DİPLOMASI
ZİRAAT MUHENDİSİ DİPLOMASI
Antalya-Döşemealtı
3.000,00
DEMETBALCI
İlan Tarihi : 29.04.2022
Zirai ilaç bayi belgesi kiralıktır
1.300,00
Mehmet Tosun
İlan Tarihi : 21.02.2021
Ziraat Mühendisi/ Teknikeri Aranıyor
1.800,00
Ozan Yavaş
İlan Tarihi : 04.10.2016
Peer-to-peer borç verme
Peer-to-peer borç verme
Afyon-Sincanlı(Sinanpaşa)
50,00
Eiglerp
İlan Tarihi : 01.04.2016

Diğer İnsan Gücü Hizmetleri

İnsan Gücü ve İş Makinesi Hizmetleri

Kurumsal iş makineleri kiralama firması, farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan iş makineleri ile birlikte oldukça geniş bir hizmet ağına sahiptir. Söz konusu firmada diğer insan gücü hizmetleri de temin edilebilmektedir. Yoğun çalışma gerektiren tarımsal alanlar ve inşaat alanları için gereken personel temini firma tarafından gerçekleşmektedir. Firma tüm araç, taşıma ve personel hizmetlerinde daima kurumsal özellikler çerçevesinde müşterilere hizmet sağlamaktadır.

Farklı Sektörlerde İnsan Gücü

Günümüzde tarımsal alanlarda ve inşaat alanlarında yüz binlerce kişi çalışmaya devam etmektedir. Tarım ve inşaat işçisi olarak dönemsel veya devamlı olarak çalışmak isteyen kişiler, firmamız bünyesinde havuzda tutulmaktadır. Firmaya başvuru yapan kişiler kendi firmaları için gereken işçi ihtiyacında kurumsal destek alabilmektedirler. Her türlü işte olmasa da el işi ve beceri gerektiren alanlarda işçi bulma hizmeti verilmektedir. Ancak burada belirtilmesi gereken, insan gücünün tarım ve inşaat alanlarıyla sınırlı tutulmaması gerektiğidir.  Bahçe işleri veya el işçiliğine dayanan değişik kategorilerde özel olarak ihtiyaç duyulan personel temini de firma tarafından sağlanmaktadır.

Kurumsal İşçi Temini

Kurumsal iş makinesi kiralama, büyük iş makinesi kiralama hizmeti firması tarafından verilmekle beraber geniş hizmet ağına sahip kurumdan işçi temin etmek de mümkündür. Temin edilecek olan işçiler çok geniş kapsamlı düşünülebilir. Tarla işçileri, inşaat işçileri, sulama, bahçıvan işi yapanlar, elektrikçiler vs. firma tarafından bulunabilmektedir.