Traktör

İş Bora
Diğer İş Bora Modelleri

Diğer İş Bora Modelleri

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Diğer İş Bora Modelleri

198 model iş bora ve diğer iş bora modelleri birbiriyle rekabet eder özelliklere sahiptirler. Türkiye'de üretilen tüm traktör markaları gibi iş bora markasının tüm modelleri de 240. seri üretim izni ile üretilen traktör markalarındandır. Bahçe traktörü olarak üretilmiş bir traktör değildir. Bu nedenle de en zor koşullarda bile büyük bir performansla çalışabilecek kapasiteye sahiptir. Kabinli ve kabinsiz modelleri bulunmaktadır. Genel görünüm olarak insanların beğenisini  

198 model iş bora ve diğer iş bora modelleri Türkiye'de diğer bazı traktör markaları kadar eski bir tarihe sahip olmasa da üretildiği günden itibaren sürekli olarak yükselen bir satış grafiği ile dikkat çekmektedir. İnsanların iş makinesi olarak sahip olduğu özelliklerden dolayı farklı sektörlerde daha çok kullanmaktadırlar. Tarımsal faaliyetlerde de diğer traktör markalarından farksız hatta daha başaralı çalışmaların yapılabildiği bir traktör olmaktadır. 

198 model iş bora ve diğer iş bora modelleri Türkiye fabrikalarında gerçekleştirilen üretim aşamalarında etkili iş süreçlerine tabi tutularak üretilmektedir. Uzman kadro ve profesyonel yönetim denetimi ve gözetiminde yapılan üretimlerinde bulunan işçiler ise alanında tecrübeli ve birikimli kişilerden oluşmaktadır. 198 model iş bora ve diğer iş bora modelleri üretildikten sonra piyasaya sürülünceye ve müşteriye ulaşıncaya kadar geçen süreçte de yine en etkin satış ve pazarlama yöntem ve teknikleri kullanılarak gerçekleştirilen süreçlerden geçirilerek müşterisine ulaşmaktadır. 198 model iş bora ve diğer iş bora modelleri özellik bakımından son derece kaliteli ve dayanıklı traktör modelleri olduğu için insanların memnuniyetini kazanmakta ve bu nedenle de çok rağbet görmektedir.

Traktör piyasasının en iyisi olmayı başaran iş bora marka traktör ve diğer modelleri, motor gücü bakımından yüksek beygir gücüne sahip traktörlerdendir. Kabin içi ve kabin dışı tasarımları bakımından da büyük bir önem ve itina ile üretilen ve profesyonel tasarımın sonucu olarak ortaya çıkan konforu sayesinde kullanıcıları iş bora traktör markasına ait tüm modeldeki traktörleri büyük bir zevk ve keyifle kullanabilmektedirler. İş bora traktörleri satın alınma istenmesi halinde birçok kanaldan kolaylıkla satın alınabilecek olan bir traktör markasıdır.