Diğer

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Diğer

Kemirgen Diğer Aksesuarları

Kemirgenlerin bir diğer aksesuarlarından olan kuru yonca kemirgen otu, Tavşan, guinea pig, hamster gibi kemirgenler için, % 100 doğal, katkısız özel kurutularak hazırlanmış ve de özenle paketlenmiş, kemirgen otudur. Özenle hasat edilmiş ve de kurutulmuş yonca otu içermektedir. Kemirgenlere enerji verir, uzun ve de sağlıklı bir yaşamı destekler. Tabana serilerek kullanıldığında ise koku oluşumunu azaltır.

Besleyici Kemirgen Taşı

Besleyici kemirgen taşı bütün kemirgenler için ihtiyaç duyulan bütün mineralleri içerisinde içeren hazıma yardımcı olan mineral bloğudur. Kemirgenlerin Diş sağlığı içinde oldukça faydalıdır.

Kemirgen Köşe Tuvaleti

Kemirgen köşe tuvaleti plastik bir maddeden üretilmiştir. Gayet hijyeniktir ve de kolay temizlenebilir. Kafese rahatlıkla takılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde kafesin temiz kalmasını sağlar. Kemirgen kumundan tasarruf etmenizi sağlar. Her renk ve çeşitte bulmanız mümkündür.

Kemirgenler İçin Toz Şampuan

Kemirgenler için toz şampuanlar Tavşan, guinea pig, hamster gibi kemirgenlere özel kolay temizlik sağlayan, özel pudralığında, parfümlü, toz şeklinde kuru bir şampuandır. Tüylerine kolay bir temizlik sağlamanın yanı sıra, , parlaklık, hoş bir koku ve de yumuşaklıkta kazandırır. Tüy ve deri sağlıklarını korumak amacıyla ekstra esanslar eklenmiştir.

Toz şampuanı, özellikle göze gelmemesine dikkat edip önce baş bölgesinden kuyruğa doğru tüylere döküp, bir fırça yardımıyla bütün vücudunu tarayınız. İyice taradıktan hemen sonra pudranın fazlasını bir bez ile silebilirsiniz.