Traktör

Kioti
Diğer Kioti Modelleri

Diğer Kioti Modelleri

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Diğer Kioti Modelleri

Traktör markaları arasında en çok tercih edilen markalardan birisi olan Kioti ile ilgili daha önceki yazılarımızda bilgi vermiştik. Diğer kioti traktör modelleri hakkında da bu yazımızda bilgi vereceğiz.

Diğer kioti traktör modelleri arasında ilk inceleyeceğimiz ürün CK2810 modeli. Bu model genellikle küçük ve orta büyüklükte arazi işlemlerinde kullanılan bir modeldir. Kolayca sökülebilen ve takılan aparatları ile bahçe ve tarla işlerinizde önemli bir yardımcıdır. Dar alan çalışmalarında yüksek manevralar ile kolaylık sağlayan bu ürün ile çiftçiler daha rahat işlerini halledebilmektedir. Dizel 3 silindir ve 22 beygir güç üretebilen motora ve 20 litre yakıt deposuna sahip bir traktör modelidir.

Diğer kioti traktör modelleri arasında sıradaki ürün CK35 modeli. Bu model traktör Yine 3 silindir dizel motora sahip ve 34 beygir gücü ile çalışmaktadır. 2600 devir ile çalışabilen bu traktör 30 litre yakıt tankına sahiptir. Belediye, fabrika, hobi bahçeleri ve okul gibi alanlarda orta ve küçük büyüklükte olan alanlarda kolaylık sağlayan güçlü bir üründür.

Diğer kioti traktör modelleri inceleyeceğimiz ürün DS4510 model traktör. Bu model yine çiftçilere ve hayvancılara büyük bir kolaylık sağlar. Çevreye dost 4 silindirli ve 45 beygir güç üreten euro 3 motoru ve ekipmanları ile arazide çok rahat çalışır ve ekonomiktir. İş gücünü önemli derecede azaltan bir traktör olan bu model ile çiftçiler ekonomik ve kolay tarım işleri yapabilmektedir.

Diğer kioti traktör modelleri arasında LX500 modeli traktörler arasında güçlü ve sık tercih edilen bir makinedir. Bu traktör yine 4 silindirli, dizel, 2600 devir ile çalışan 4B243LWL motor ile çalışır. 42 litre yakıt deposu vardır. Boşaltma, kazı yapma ve ürün yükleme işleri kolayca halledilir bu model ile.

EX50 modeli traktör diğer kioti traktör modelleri arasında inceleyeceğimiz diğer model. 50 beygir güce sahip bu tarım aracı 4 silindir 2435 devir ile çalışmakta olan motoru ve gücü sayesinde ağır işlerin üstesinden kolayca gelir. Bu traktör modelinin yakıt deposu 45 litredir. LCD gösterge paneli ile kolay kullanım sağlar EX50 model traktör.