Diğer Aksesuarlar

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Dr Sacchi Deri Tasma Taşlı 30mmx60cm Siyah
19,92
Markapet
İlan Tarihi : 11.02.2017
Ferplast Boxer Köpek Burunluğu 25x34cm
65,55
Markapet
İlan Tarihi : 11.02.2017

Diğer Aksesuarlar

Köpek Aksesuarları Nelerdir

Evcil köpeklerinizin tatlılığına tatlılık katan aksesuarlar onları daha şirin ve sevimli hale getirecektir. Sadık dostlarınızı için kullanacağınız aksesuarlar köpeğinizi daha mutlu hissetmesini sağlayacaktır. Köpek aksesuarları kullanan köpekler etrafınızdaki insanlar tarafında ilgi odağı olacaktır. Cinsilerine göre kolayca bulabileceğiniz değişik aksesuarlar vardır. Köpek aksesuarlarında en çok tercih edileni tasma ya da zincirlerde kullanılan aksesuarlardır.

Köpek Aksesuarlarında Neye Dikkat Edilmeli

Köpeğiniz için alacağınız tasmalarda ya da boyunluklarda en çok tercih edilen aksesuarlar köpek isimleri aksesuarları ya da baş harfleridir. Alacağınız boyunluk ya da tasmanın renkli ya da desenli olması köpeğe daha şirin bir hava katacaktır. Bu tasmalar ya da boyunluklar kesinlikle köpeğinizin boynuna zarar vermez. Hem köpeğinizi bağlayabilir hem de aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Köpeklerde Pireleri ve Keneleri Yok Eden Aksesuarlar

Köpeğinize hazır olan aksesuarlardan almak istemiyorsanız özel olarak da aksesuar yaptırabilirsiniz. Köpeğinize alacağınız aksesuarlar da köpeğinize faydalı olanlarda bulunmaktadır. Hem aksesuar almış olur hem de köpeğinizi pirelere ve keneye karşı korumuş olursunuz. Pire, kene kovucu aksesuarlar da en çok tercih edilenleridir.

Köpek Aksesuarları

Özellikle köpek bakımında dikkat edilmesi gereken başka bir konu da köpeğinizi dışarı çıkardığınızda yaptığı kakaları kolaylıkla toplanmasıdır. Bunun için gerekli olan tek şey köpek tuvalet torbasıdır. Köpek tuvalet torbası cevre temizliği için kullanımı kolay ve steril olarak üretilmiştir. Yürüyüşe çıkardığınız sevimli dostlarınızın en büyük sorununu da köpek tuvalet torbası ile çözmüş olursunuz