Diğer Landini modelleri

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
lamborghini grand prix 75 target
51.000,00
Tekeller Oto
İlan Tarihi : 16.09.2015

Diğer Landini modelleri

Landini traktör modelleri birbirinden güzel ve etkileyici tasarımlara sahip traktörlerdir. Kabinli ve kabinsiz olarak üretilen landini marka traktörler çoğunlukla kabinli model olarak üretilmektedir. Landini markasının en iyi modeli ve diğer landini traktör modelleri tasarım ve görüntü olarak birbirlerine çok yakın traktör modelleridir.

Landini marka traktör de tıpkı diğer birçok marka traktör gibi Türkiye'de yasal izinle kurulan ve 240. seri ile üretime geçen traktör markalarındandır. Tarihi geçmişi dikkate alındığında Türkiye'de yıllardır boy gösteren bir traktör markası olduğu görülmektedir. İlk üretime başladığı dönemde ürettiği traktörlerin bile günümüz teknolojisine uyumlu makineler olarak halen kullanılıyor olması landini markasının ne kadar kaliteli bir marka olduğunu ispatlamaktadır. Bu özelliği nedeni ile landini markasının en iyi modeli ve diğer landini traktör modelleri piyasada halen yok satan modeller arasındadır.           

Landini markasının en iyi modeli ve diğer landini traktör modelleri traktör markaları ve modelleri arasında Türkiye'nin üretim koşullarına uyum sağlaması kadar aynı zamanda Türkiye'nin zor doğa koşullarına uyum sağlaması ile de ünlüdürler. Doğu Anadolu Bölgesinin zor yamaçları ile Karadeniz Bölgesinin dik yamaçlarında bile büyük bir cesaret ve başarı timsali landini traktörleri tarımsal faaliyetlerin adeta dinamiği olmaktadır.           

Landini markasının en iyi modeli ve diğer landini traktör modelleri Türkiye'de yerli kaynaklar ile üretilen ancak motorunun ve bazı önemli parçalarının patenti dışarıya ait traktör marka ve modelleridir. Yerli kaynak katılımı yüzde olarak büyük oranlara ulaşmaktadır. İşçilik ve mühendislik katılımı ile de Türkiye'nin yerli iş gücü ve ekonomisine büyük katkı yapan landini markasının en iyi modeli ve diğer landini traktör modelleri birçok sektör için dinamo görevi yapmakta ve ilişkide olduğu tüm sektörleri kalkındırmaktadır.

Landini marka traktörlerin motor hacimleri büyüktür. Ayrıca motor güçleri ile de oldukça büyük bir kapasite ve performans gücüne sahip olan landini marka traktörler iyi bir tarım makinesi olmakla birlikte aynı zamanda iyi de bir iş makinesi olarak kullanılabilmektedir. Kabin içi konfor anlayışının başka hiç bir traktör markasında olmadığına şahit olmak için landini marka traktörlerin kabinlerinin içini mutlaka görmek gerekir.