Traktör

McCormick
Diğer McCormick Modelleri

Diğer McCormick Modelleri

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
McCormick X70.80 E Plus
McCormick X70.80 E Plus
Tekirdağ-Hayrabolu
325.000,00

Diğer McCormick Modelleri

Bu bölümde sizler için diğer McCormick traktör modelleri üzerinde durduk. Bu traktör serisi içerisinde tanıtılan traktörlerin özellikleri ve birbirleri arasındaki farklara değindik.

Mccormick Traktör  X6 SERİSİ

Tamamen yenilenmiş yapısıyla, en yüksek performansı almak için üstün teknoloji ürünüdür.

Beta Power motora sahip bu makine zorlu çalışma koşullarında sizlerin en büyük kurtarıcısı olacak.

EURO 3B 4 silindir bulunmaktadır. Power Shuttle 36+12 vitese sahip olan bu traktörün diğer özelliklerine bakmak gerekirse elektronik çeki kontrol sistemi, Power Plus Güç sistemine Ön aks ve kabin süspansiyonun bulunması işlerinizde size son derece yardımcı olacaktır.

Mccormick Traktör X7 SERİSİ

Diğer McCormick Traktör Modelleri içinde farklı olarak yüksek performanslı Beta Power Motoru vardır. 4 ve 6 silindirli modelleri çalışma koşullarınıza göre tercihinize sunulmuştur. Ekstra güç için üretilen bu traktör 9,300 kg'a kadar hidrolik kaldırma kapasitesine sahip. Ön aks süspansiyonu ve Ön hidrolik ve Ön PTO özellikleri mevcuttur.

Mccormick Traktör TIMAX SERİSİ

Estetik görünümü ile yüksek performans hacmi sayesinde atık bahçelerin yeni yıldızı.

Hidrolik Shuttle ile 36+12 vites seçeneğine sahiptir. 4 Silindirli olan traktörümüz 3 kademe power shift 3 hızlı kuyruk mili ve 8 adet hidrolik çıkışıyla teknolojinin ile doğanın buluştuğu noktadır. Diğer McCormick traktör modelleri göre konforun öne daha çok çıktığı bir seridir.

Mccormick Traktör CMAX SERİSİ

Diğer McCormick traktör modelleri farklı olarak rahatlığın öne çıktığı bu seride konforlu DELUXE Kabin bulunmaktadır. Bütün kapalılar cam olarak dizayn edilmiştir. CMAX de serisinin diğer çoğu traktörleri gibi 4 silindire sahiptir. Daha fazla performans almak için üretilen bu traktör yüksek hidrolik kaldırma kapasitesine hava süspansiyonlu pnömatik koltukta bulunmaktadır.

Mccormick Traktör BMAX SERİSİ

Serinin kendi içerisinde 3 farklı modeli bulunmaktadır. BMAX90-BMAX100-BMAX105

Mekanik Shuttle ile 12+12 vites seçeneğini bulunmaktadır. BMAX serisi traktör de 4 silindire sahiptir. Çift devir kuyruk mili yerli kabin opsiyonu ve yüksek performans düşük yakıt tüketimine sahip olması kullanıcılarımıza büyük avantajlar

Mccormick Traktör F SERİSİ

Diğer McCormick traktör modelleri diğer serilerde bulunmayan her ihtiyaca uygun 9 farklı bahçe traktörü üst düzey konfor ve ergonomi için üretilmiştir. F serisi traktörlerimiz 3 ve 4 silindirli modelleri de bulunmaktadır. EURO 3A TUBO AFTERCOOLER motor ile dizayn edilmiştir. Sahip olduğu özellikler sayesinde düşük yakıt kullanımı ve manevra kabiliyetine sahiptir.