Diğer modeller

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Kiralık fiat 450
Kiralık fiat 450
Manisa-Manisa
5.250,00
Kiralık traktör
Kiralık traktör
Ankara-Polatlı
10.000,00
Metin aydın
İlan Tarihi : 12.09.2018
Sahibinden Fiat 411
Sahibinden Fiat 411
Amasya-Göynücek
5.200,00
zekeriya demir
İlan Tarihi : 04.02.2017
TORLİ GALERİ MUŞ-MALAZGİRT
9.000,00
Unal Yildirim
İlan Tarihi : 03.12.2015

Diğer modeller

240 seri traktörlerin üretim sahası olarak oldukça önemli çalışmalar yürüten Türkiye, fiat 60-56 modellerinde olduğu gibi fiat diğer modeller ile de kendisini ispatlanmış bir pazar olmuştur. Türkiye'de üretilen fiat 60-56 modeli ve fiat diğer modeller kalite standartlarına uygun dünyanın diğer yerlerinde üretilen muadilleri ile yarışır düzeydedir. Traktör kalitesinden ödün vermeyen ve kullanılabileceği tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek olan traktör markaları arasında fiat 60-56 modeli ve fiat diğer modeller en çok tercih edilen traktör marka ve modelleridir. Günümüze kadar en çok tercih edilen fiat 60-56 modeli ve fiat diğer modeller tasarım ve model bakımından en dikkat çekici traktör marka ve modeli olmayı uzun süre daha sürdürecek gibi gözükmektedir.

Türkiye'deki fiat tesisleri dünyanın en gelişmiş ve teknolojik donanım ve alt yapı bakımından en üst ve ileri düzeyde olan tesisleridir. Fiat 60-56 modeli ve fiat diğer modeller üretiminde kullanılan ekipman, donanım ve kadro sektörün en iyileridir. Üretilen fiat traktör modelleri sektörün en iyileri olduğu gibi Türkiye şartları da düşünülerek özellikle tasarlanmış ve üretilmiş traktör marka ve modelleridir. Fiat marka ve modelleri bu etkin ve yüksek kapasiteli tesislerde büyük bir başarı ile ve kısa sürelerde seri olarak üretilebilmektedir. Bu başarı ve hız sayesinde üretilen fiat marka ve traktörler, tarımsal makine ve araç üretimlerinin yapıldığı sektörlerde oldukça büyük bir paya sahip yapmaktadır.

Fiat 60-56 modellerinde olduğu gibi fiat diğer modeller patenti Türkiye'ye ait olan marka ve modellerden değildir. Türkiye'de üretiliyor olmasına ve uzun yıllardır Türkiye'de kullanılıyor olmasına bağlı olarak büyük bir kesimin gözünde yerli marka imajına ulaşmıştır. Fiat 60-56 modellerinde olduğu gibi fiat diğer modeller görünüm olarak da insanların beğenisini kazanan ve bu özelliği nedeniyle de oldukça önemli bir kitle tarafından tercih edilen traktörlerdir.

Üretim aşamasında önemli oranda yerli kaynak kullanılarak üretilen fiat marka traktörler parça ve ekipman üretimi noktasında da yerli üretim ve işçi katkısından üst düzeyde faydalanmaktadır. Fiat traktör markası uzman kadro ve profesyonel ekip katkıları ile üretilen tüm modelleri ile Türkiye piyasasında sürümde olan ve hâlâ çok tercih edilen traktördür.