Traktör

Perkins
Diğer Perkins Modelleri

Diğer Perkins Modelleri

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
URSUS 2018 model sıfır Traktör
URSUS 2018 model sıfır Traktör
Kırklareli-Kırklareli
168.000,00
R Eren Kalkan
İlan Tarihi : 09.04.2018

Diğer Perkins Modelleri

Perkins'in en iyi modeli ve diğer perkins modelleri Türkiye'de üretilen traktör markası ve modellerindendir. 240. seri üretim ile Türkiye'de satışa çıkmış olan traktör markaları arasında olan perkins marka traktör, kabinli ve kabinsiz modelleri ile Türkiye'de uzun yıllar dolaşımda kalmış ve halen de etkin ve aktif bir şekilde birçok kişi tarafından alım satımı yapılan bir ürün olmaya devam etmektedir.

Boyut olarak normal traktör boyutlarındadır. Perkins'in en iyi modeli ve diğer perkins modelleri boyutu nedeni ile bahçe traktörü olarak üretilen ve satılan traktörlere benzemediği için bahçe traktörleri sınıfında sayılmayan bir traktör markası ve modelleridir.

Perkins'in en iyi modeli ve diğer perkins modelleri üretim tesisleri Türkiye'de bulunduğundan dolayı yerli kaynaklardan faydalanarak üretilen bir traktör olmuştur. Motoru yabancı olsa da diğer ekipman ve parçaların önemli bir kısmında yerli kaynakların oranı önemli bir yüzdeye ulaşmıştır. Bu özelliği nedeni ile yerli marka statüsüne değer görüldüğünden kullanıcıları tarafından özellikle tercih edilmektedir.

Traktör markaları arasında Türkiye'nin zorlu coğrafi koşullarına en uygun olarak üretilen traktör markaları arasında Perkins'in en iyi modeli ve diğer perkins modelleri de bulunmaktadır. Türkiye'de hemen hemen bütün bölgelerde perkins marka traktör modellerine rastlamak mümkündür.

Motor hacmi büyük ve motor gücü de benzer ölçüde oldukça yüksek kapasiteye sahip olan perkins marka traktörlerin sürümü ve dolaşımı Türkiye'de devam ettiği için birçok yönden yoğun olarak talep gören ve satın alınan bir traktör olmaya devam etmektedir. İnsanların tarımsal sektör faaliyetlerini ve diğer sektörel faaliyetlerini karşılamakta yüksek performans ve özelliklere sahip olan traktör markası olan perkinsin en iyi modeli ve diğer perkins modelleri iş makinelerde kullanılan donanımlara uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Kepçe, vinç ve bir tarım makinesi...

Tarım araçlarının tamamının aksamı ve ekipmanı olarak montajını gerçekleştirmekte herhangi bir zorluk çıkartmayan Perkins'in en iyi modeli ve diğer perkins modelleri iş makineleri olarak kullanılan tüm donanım ve ekipmanlara da kolaylıkla uyum sağlamakta ve bir iş makinesi olarak da kullanılmaktadır.

Türkiye'nin her yerinden kolaylıkla alınabilen perkins marka traktörler son derece kaliteli, uzun ömürlü ve dayanıklı traktörlerdir.