Traktör

Tafe
Diğer Tafe Modelleri

Diğer Tafe Modelleri

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Satılık tafe traktör
Satılık tafe traktör
Niğde-Niğde
1.750,00

Diğer Tafe Modelleri

Hintli traktör üreticisi Tafe traktör ve tarım ekipmanları firması, üretimi ile dünyanın üçüncü büyük traktör üreticisi kabul edilmektedir. Yıllık 150000 traktör satışına sahip olan Tafe traktörleri, yüzden fazla ülkede faaliyetlerine devam etmektedir. Traktörlerin yanında biçerdöver, jeneratör, dişli üretimi, tarım ekipmanı üretimi, akü üretimi ve hidrolik pompa gibi birçok alanda faaliyet gösteren Tafe, Massey Ferguson traktörler lisansları ile de üretim yapmaktadır.

Bu traktör üreticisi 3 farklı firma ismi ile traktör üretmektedir. Bunlar; Massey Ferguson, Tafe ve Eicher markalarıdır. Massey Ferguson traktörleri model serisi 30 hp güç üreten traktörlerden 95 hp güç üreten traktörlere kadar birçok model traktörü üretmekte ve diğer ülkelere satmaktadır. Genel olarak tek ve ya çift çeker olan bu modellerde kabinli traktör bulunmamaktadır. Aynı şekilde Tafe markası adı altında 30 hp güç üreten modelinden 100 hp güç üreten modeline kadar birçok model traktör üretilmiştir. Tek çeker ve ya çift çeker olan bu traktörler ayrıca bir kabine sahip değildir. Bu ürün çeşitliliği sayesinde bölge ülkelerine ve Avrupa’nın bazı ülkelerine bu traktörü ihraç etmektedir. Eicher markası adı altında 20 ile 40 beygir arası traktörler üreten tafe firması ayrıca böylece geniş ürün gamı ile küçük, büyük bütün işletmelere yönelik traktörler üretmektedir.

Ayrıca traktör modelleri dışında diğer tafe modelleri içinde biçerdöver imalatı da yapan firma, 3 farklı modelde biçerdöver yapmıştır. Bunlardan bir tanesi patates toplama makinesi ve diğerleri ise tahıl biçerdöverleridir. Genel olarak küçük yapılı biçerdöverler üreten tafe firması, çeltik ve diğer tahıllar için %1 gibi bir tahıl kaybı oranı vermiştir. Diğer tafe modelleri içinde ayrıca tarım aletleri de vardır. Pulluk, Tırmık, Patates ekme makinesi, Patates hasat makinesi, diskli pulluk ve döner tiller gibi ürünleri üretmektedir. Siparişe göre de üretilebilen bu tarım makineleri, en iyi ürün veriminin sağlanması için gerekli ar-ge çalışmalarını yaparak geliştirmelerini gerçekleştirmektedir.

Ayrıca diğer tafe modelleri içinde motor üretimi de olan tafe firması, ayrıca jeneratör ve jeneratör motoru üretmektedir. Diğer tafe modelleri arasında sayılacak bir diğer ürün ise akülerdir. Traktör, araba ve diğer araçlar için farklı tip ve modelde aküler üretmektedir. Bir diğer tafe modelleri arasında sayılacak ürün ise, hidrolik pompalardır. Massey Ferguson firması için üretilen bu hidrolik pompalar en iyi üretimler arasında gösterilmektedir.