Diğer

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Kekik Suyu
Kekik Suyu
Denizli-Pamukkale
3,75

Diğer

Farklı Yöresel İçecek

Yöresel içeceklerin birçoğu belli bölgelerde yetiştirilen meyvelerin veya bitkilerin içecek haline getirilmesiyle elde ediliyor. Şalgam, şıra, oralet ve diğer içecekler birçok kafe restoran yanında evlerde de kullanılmaktadır. Bazı içecekler toz halinde satılırken bazıları şişelerde satışa sunuluyor ya da kafelerde bardakta ikram ediliyor. Genel bir ifadeyle, yöresel içeceklerin üretim şekilleri de göz önünde bulundurulursa,  diğer fabrika ürünü aşırı gaz içeren sıvılara göre daha sağlıklı ve yararlı olduğu söylenebilir. Örneğin asitli içeceklerde sağlık açısından bir yarar olmamakla beraber şıra gibi içecekler tüm vücut sağlığına iyi gelmektedir. Çünkü doğal yollarla üretilirler ve yapımlarında gerçek meyveler kullanılır.

Yöresel İçecekler Satış Noktası

Evinizde ikram etmek, kendiniz tüketmek veya kafe benzeri işletmesi olanlar için servis çeşidi sağlamak için farklı yöresel içecekler tercih edilebilir. Çok sayıda içecek çeşidi olan firmada farklı zevklere hitap eden sıcak ve soğuk içecekler yer almaktadır. Firmadan dilediğiniz ürünü taneli veya koli bazında satın alabilirsiniz.

Ödeme ve Satış Sonrası Hizmet

Firmadan değişik içecek gruplarından birini veya birkaçını almak isteyen müşteriler için kolay ödeme imkânı sunulmaktadır. Ürün çeşitliliğine göre yöresel içecek satış fiyatları belirlenmekle beraber, bu fiyatlandırmada dönem dönem indirimler yapılmaktadır. Firmadan satın alınan ürünlerde satış sonrasında kurumdan kaynaklanan tüm sorunlarda iade garantisi yer almaktadır. İşlemlerde müşteri memnuniyeti her zaman ilk sırada tutulmaktadır.