Erkunt Bereket

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
SATILIK ERKUNT BEREKET 65M ÇOK TEMİZ.
60.500,00
yaşar sarı
İlan Tarihi : 28.03.2017
Erkunt Bereket 60E
Erkunt Bereket 60E
Niğde-Bor
44.000,00
Savaş Daş
İlan Tarihi : 13.09.2016

Erkunt Bereket

Erkunt Bereket Özellikleri

Traktör sanayisinde yerli sermayesi ve kaliteli araç üretimi ile büyük bir önem kazanan Erkunt traktör firmasında geçtiğimiz dönemde sunmuş olduğu erkunt bereket traktör modeli ile oldukça dikkat çeken bir firma olmuştur. Yeni tasarımı ve özellikleri ile çiftçilere her türlü arazide destek olmasının hedeflendiği erkunt bereket traktör modeli, dakika da 2200 devir yapabilen, 64 Hp bir motor kapasitesine sahiptir. Tarla tipinde üretilen erkunt bereket traktör modeli, 3,3 litrelik 3 silindire sahiptir. Bunun yanı sıra 2600 kilograma kadar kaldırma kapasitesine sahip olan traktör pek çok alanda görüntüsünün aksine oldukça güçlü bir mekaniksel aksama sahip, oldukça kullanışlı bir traktör modelidir.

Erkunt Bereket Kullanım Alanları

Genel özellikleri bakımından incelendiği zaman, çiftçiler tarafından karınca lakabını alan erkunt bereket traktör modeli, hafif ve küçük yapısının aksine 2600 kilograma kadar yük kaldırma kapasitesine sahip olarak bu ismi hak etmiştir. Oldukça küçük ve gösterişten uzak tasarımı sayesinde her türlü arsa ve bahçe gibi alanlarda yapılacak tarım ve çiftçilik faaliyetlerinde erkunt bereket traktör modeli, operatöre sunmuş olduğu görüş açısı ve üstün manevra kabiliyeti ile har türlü arazide kullanılabilmektedir. 12 ileri vites, 12 geri vites sistemi ile traktörün her türlü zeminde ve düzlükte seri bir biçimde sürüş yaratması ve gerekli tarım aparatlarını kolay ve etkin bir biçimde kullanabilmesi amaçlanmıştır.

Erkunt Bereketi Ayıran Özellikler

Erkunt bereket traktör modelini pek çok anlamda hem sınıfında ki diğer traktör modellerinden ayıran hem de kendi markasında ki ve kendi ebatında ki traktörlerden ayıran tarafı, erkunt bereket traktör modelinin oldukça kullanışlı ve seri olması aynı zamanda boyutlarına oran ile yüksek derecede bir kaldırma kuvvetine sahip olmasıdır. Bu anlamda erkunt bereket traktör modeli oldukça kullanışlı bir dizayna sahip olması nedeni ile sınıfında ki traktör modellerinin giremeyeceği veya manevra yapamayacağı pek çok konumda ve arazide üstün manevra kabiliyeti sağlayabilir. Bunun yanı sıra boyutları ve ağırlığının aksine oldukça yüksek tonajda bir kaldırma gücüne sahip olması, erkunt bereket traktör modelini ayıran en büyük özellikler arasındadır.