Erkunt Kıymet

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Erkunt Kıymet

Tarım sektörünün vazgeçilmez aracı traktör aracıdır. Arazi şartlarına göre satın alınan bu traktör modelleri markalara göre değişkenlik gösterir. Bunlardan biri de erkunt kıymet modelidir. Erkunt traktör sektöründe önemli bir yerdedir. Bu zamana kadar doğru çalışma sistemi ile müşteri portföyünü geliştirmiştir. Bu şartlar arasında yer alan özellikler de erkunt kıymet modelleri düşük yakıt tüketimi sayesinde maddi konuda kullanıcıları zor durumda bırakmamaktadır. Bu traktör modeli Türkiye'de uygulanan ilk 3 yıl garanti sistemi ile araçlarına güvenirliliğinin ispatını vermiştir. Ayrıca her erkunt kıymet modellerinde güçlü çekişin olması ayrıntılı olarak sunulmuştur. Arazi şartlarının zorluğu göz önüne alınarak hesap edilmiştir.

Güçlü çekiç özelliğinin anlamı dur durak bilmeden seri şekilde çalışmasıdır. Bu da bir traktör için verimliliği arttırma konusunda önemlidir. Aynı zamanda erkunt kıymet modellerinde hasar gören ve ya değiştirilmesi gereken bir parçanın bulunması çok kolaydır. Yedek parça teminatı kolay olarak gerçekleşir. Arazide yapılan işten yorulmadan zevk alacağınız bir iç tasarımı da mevcuttur. Mühendislerin belirlediği konfor açısından yapılan aracı sürerken yan taraflardaki kol koyma detayları rahatlık için bir ayrıntıdır. Bu tasarım detayları ile konforun ve rahatlığın konumunu anlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra erkunt kıymet modellerinde sessiz çalışma mantığı ile yapılan dizaynlar çalışma esnasında sessiz olarak çalışmasını sağlayacaktır. Kabinli ve kabinsiz modelleri de mevcuttur.

Farklı arazi şartlarında kullanıcıyı yormayan buçuklu vites sistemi mevcuttur. Bu sistem ile zor olan arazi şartlarında dahi yorulmadan ve zorlanmadan işini görecektir. Bütün bu sistemleri müşteri memnuniyeti adına yapan erkunt traktör firması birçok modellerini kullanıcıya sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini belgeler ile desteklemiştir. Yerli üretime destek verme düşüncesi ile işlerini yürüten bu firma seçkin modelleri ile de kullanıcının dikkatini çekmektedir. Erkunt kıymet modellerinin de aynı şartlar altında piyasaya sürmesi yeni modellerinin de üzerinde çalışması demektir.

Her geçen gün yenilenen düşünce ile müşterilerini beklemektedir. Erkunt kıymet modellerinde paslanmaya ve çürümeye karşı kompozit gövdenin ömür boyu garantisi de kendilerince araçlarına güvenmelerinin göstergesidir. Sağlam ve kalite bu modeller her türlü şartlarda istenilen performansı vermektedir.