Erkunt Kudret

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Erkunt Kudret

Erkunt firmasının yerli üretim ve yerli sermayesi ile birlikte ürettiği en önemli araçlar arasında yer alan erkunt kudret traktör modeli, çiftçilik ve tarım faaliyetleri ile ilgilenen herkes için özel olarak üretilen bir traktör modelidir. Perkins Euro 3 çevre dostu motor ile donatılan erkunt kudret traktör modeli, oldukça az yakıt kullanımı ile hem çiftçilere hem de doğaya destek olmaktadır. 16 ileri ve 16 geri vites sistemi bulunan erkunt kudret traktör modeli, 102 Hp motor gücü ile oldukça kuvvetli bir araçtır. Gündüz far sistemi ve kapalı motor yapısı ile aynı zamanda geniş açılı panoramik operatör kabini ile oldukça kaliteli bir araçtır.

Erkunt Kudret Kullanım Alanları

Erkunt firmasının en son çıkarmış olduğu ve piyasaya sürdüğü traktör olan erkunt kudret traktör modeli, güçlü motor yapısı ile her türlü arazide ve arazi şartlarında sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Geniş panoramik operatör kabininin yanı sıra gündüz farı özelliği ile de erkunt kudret traktör modeli, operatörün görüş açısını ve dikkatini kolaylaştıran en büyük özellikler arasındadır. Bunun yanı sıra 5000 kilograma kadar olan kaldırma kuvveti sayesinde her türlü ihtiyaç anında erkunt kudret traktör modeli kullanılabilmektedir. 340'a 360 lastik boyutları ile de pek çok çamurlu, kumlu, ıslak ve karlı alanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra 5000 kilogramağırlığı ile birlikte her türlü alanda kullanıma imkân tanıyan erkunt kudret traktör modeli oldukça güçlü ve sağlam bir araçtır.

Erkunt Kudret Traktörü Ayıran Özellikler

Birçok alanda farklılıklar yaratan erkunt kudret traktör modeli, diğer birçok erkunt marka traktör gibi yerli sermaye ve yerli üretim ile tasarlanan ve üretime sunulan eşsiz bir traktör olup bunun dışında yer alan tüm traktörler ile arasında fark yaratan eşsiz bir traktör modelidir. Sahip olduğu ağırlığı ve kaldırma kuvveti açısından oldukça orantılı tasarlanan erkunt kudret traktör modeli, pek çok traktör modeline oran ile operatör için oldukça kullanışlı bir traktör modeli olmuştur. Bu anlamda kudret traktör modeli oldukça kullanışlı bir traktör modelidir.