Ferrari Cobram Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Ferrari Cobram Serisi

Ferrari cobram serisi 240 seri üretim ile Türkiye'de üretilen traktör markalarından biridir. Bahçe traktörü olduğu için tasarımı ve büyüklüğü normal traktörlerden daha küçüktür. Küçük olması nedeniyle özellikle dar alanlarda yapılmak zorunda kalınan tarım faaliyetlerinin sürdürülmesinde başarılı çalışmalar yapmaktadır. Boyutları sera tarımı için birebir uygunluktadır. Ferrari cobram serisi ait olduğu sınıfın özelliklerini tam kapasite ile taşıyan bir traktör markasıdır. Tasarımı inşaat işlerinde kullanılmaya da müsait olarak yapılmıştır. Kepçe ekipman ve donanımlarının kolaylıkla monte edilebildiği özellikleri sayesinde inşaat malzemelerini yükleme, kazı yapma ve farklı kepçe faaliyetlerini yürütme noktasında yeterli potansiyele sahiptir.

Nakliye ve taşımacılık işlerinde römorkör ve diğer ek taşıma vasıtalarının arkasına bağlanmasıyla iyi bir taşıyıcı olarak çalışan Ferrari cobram serisi yüksek motor gücü sayesinde hızlı hareket etme bakımından da oldukça iyi bir traktör olarak dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.          

Ferrari cobram serisi genel görünüm olarak küçüktür. Bu özelliği nedeni ile motor hacmi de küçüktür. Küçük motor hacmine rağmen motor gücünün oldukça yüksek olduğu söylenebilir. Sınıfında bulunan diğer marka traktör modelleri arasında bu yönü ile daha iyi durumda olduğunu, motorunun daha yüksek beygir gücünde olduğunu belirtmemiz gerekir. Küçük motor hacmi ve tasarımına rağmen ön ve arka teker hacimleri geniş ve büyüktür.

Genellikle kabinli olarak üretilen Ferrari cobram serisi iç dizayn ve konfor özellikleri bakımından kullanıcılarının rahatını düşünülerek üretilmiştir. Traktör kabini içindeki ve kabin dışındaki tüm aksam ve donanımlarının tasarımı birbiri ile uyumlu ve görsel olarak rahatsız edici bir özelliği bulunmayacak niteliktedir. Traktör olarak ve iyi bir iş makinesi olarak farklı sektörlerde büyük bir güven ve sadakatle hizmet veren Ferrari cobram serisi uzun ömürlü, az masraflı, çok iş yapan traktör markasıdır. 

Üretime ilk başladığı günden beri aralıksız olarak devam eden ve alım satımı yapılan bir marka olarak Ferrari cobram serisi traktörlerin her türlü yedek parça ve ekipmanlarının üretimi de devam etmektedir. Türkiye'nin her tarafında faaliyette bulunan yetkili servis veya anlaşmalı firmalar sayesinde Ferrari cobram serisi traktörlerin tamirini yaptırmak ve yedek parça değişimini gerçekleştirmek mümkündür.