Ferrari Vega Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Ferrari Vega Serisi

İzodiametrik traktörler, geri vitesli, çift yönlendirme sistemi. 79 veya 91 bg

Traktörler yalnızca Faz 3B emisyon seviyesinde motor öngörmeyen ülkeler için.

Ferrari Vega Serisi özel çift direksiyon sistemi ile özel traktörlerdir. Dualsteer®, direksiyonun 'RS' versiyonunun emniyet ve istikrarını, merkezi eklem ile 'AR' versiyonunun eğrilik ve manevra kabiliyetiyle birleştiriyor.

Standart döner sürüş konumu, kısa dingil mesafesi ve direksiyon yarıçapı 2200 mm'ye kadar. Yalnızca tekerlekler (280 / 70-18 tekerlekleri ile) Vega Dualsteer hem yamaçlarda hem de kolay hareket edebilme özelliğinin ve çalışmanın tek yolu haline geldiği en aşırı koşullarda kullanılmak için ideal bir makine haline getirir: bağlar ve Dar sıra aralıklı meyve bahçeleri, seralar ve yaz ve kışın tipik olarak yerel belediyeler tarafından yapılan tüm bakım işleri.

Vega için iki adet VM motor mevcut: 79 bg dört silindirli (Vega V85) motor ve 91 hp dört silindirli (Vega V95) motor, EGR Sistemi içeride.

2300 rpm / dk'lık daha düşük bir devir sayısını kullanma kararı, tüketim, gürültü seviyesi ve titreşimleri konforun avantajı ile azaltmak için tasarlandı. Zaten başarılı Ferrari vega serisi yelpazesine heyecan verici yeni bir eklenti İngiltere'nin Ferrari traktör distribütörü Lamberhurst Engineering tarafından İngiltere pazarına yeni sunuldu.

Yeni ferrari vega serisi, tüm Ferrari ürünleri gibi, kalitesi ve yüksek performansı sayesinde rakiplerinden sıyrılıyor. Yeni modeller, yüksek performanslı motorlarla oluşturulmuş ve emisyonları, kullanım alanlarına uygun dişli kutularını ve güvenilirliği ve işlevselliği arttırmıştır.

70HP'den 91HP'ye kadar üç motor boyutunda altı modelde (AR, RS, MT, DUALSTEER®, SDT - RS ve SDT - DUALSTEER®) sunulan yeni Ferrari Vega EP serisi tümü 32 hızla sunulmaktadır - 16 ileri ve 16 ters Senkronize bir ters çeviriciyle, çeşitli aralıklarda çakışan hızlar olmadan, kullanıcıların belirli oranlardaki oranları belirli ihtiyaçlara göre ayarlamasına izin verir.

Yeni modellerin, gürültüyü ve titreşimleri azaltmak için bir platform, tamamen onaylanmış kabinler, hidrolik pompa, frenli elektro-hidrolik olarak çalıştırılan PTO debriyajı, ön tekerlek tahrikinin elektro-hidrolik kontrollü takılması, yağ banyosundaki disk freni Tekerlekler, 'FREN KAPALI' otomatik el freni ve daha birçok yeni özellik.

Lamberhurst Engineering Direktörü Andrew Fuller "Yeni Vega EP serisi diğer zaten başarılı Ferrari modellerinin yanında rahatça oturacak. Daha katı AB emisyon yasaları ile yeni model ve motor, karışık olduğunda, yakıt tüketimini ve daha da önemlisi emisyonları önemli ölçüde azaltan yanma odasına geri dönen egzoz gazı geri dönüşümü için geliştirildi. "

Vega EP Serisi İngiltere'de Lamberhurst Engineering'den satılmaktadır.

Başarılı bir proje olması için büyük bir proje, mümkün olan en fazla sayıda çözümü öngörüyor olmalı: Ferrari Vega serisi için, her biri müşterilerimizin bizi her gün tatmin etmek için teşvik ettiği farklı gereksinimleri karşılamak üzere tasarlanmış beş farklı versiyon geliştirdik.

Direksiyon simidi olan geri dönüşümlü izodiyametrik traktör olan Ferrari Vega AR, uzmanlaşmış sektör için referansın versiyonu olarak görülüyor ve her şeyden önce belirli kullanım türünün gerektirdiği standartları yerine getirmek ve özellikle de bulundukları çevreyle uyumlu olmak zorundadır. Kullanılmış.

Kompakt boyutlar ve azaltılmış dönme çemberi, tasarlanan tüm görevleri mümkün olan en iyi şekilde yerine getirebilen Ferrari Vega AR'ı değiştirilemez bir makine haline getirir.

Sadece 100 santimetre genişliği ve dingil mesafesi 150 cm'in altında olan bu traktör kategoride en iyisini yapıyor.

Yeni şanzıman OS-Frame ile entegre: bir mil ve bir merkezi bağlantı, maksimum güvenilirlik için tekerleklere ve PTO'ya yüksek iletim gücü garantiliyor. Sürüş konumu, Ferrari Vega AR'ı çiftlik işleri için, belediye sektörlerinde ve yeşil alanlarda çalışmak için kullanışlı araçlar yapan, tüm versiyonlarda standart bir çözüm olarak geri döndürülebilir.