Ferrari Vipar Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Ferrari Vipar Serisi

Ferrari markasının traktör sektörü üzerine yapmış olduğu ve dünya çapında adını duyuran birçok otomobili bulunduğu gibi, tarımsal anlamda hizmet veren pek çok traktör modeli ile de oldukça ünlü bir araç markasıdır. Bu anlamda Ferrari vipar serisi traktör modeli oldukça kullanışlı tarım aletlerinden birisi olmaktadır.

Çiftçiler için özel üretilen ürünlerden birisi olan Ferrari vipar serisi traktör modeli, 1372 cc'lik güçte ve dakika da 3400 devir gücüne sahip oldukça güçlü bir motora sahip kullanışlı bir cihazdır. Bunun yanı sıra Ferrari vipar serisi traktör modelinin en büyük özellikleri arasında kısa boyutlu ve oldukça küçük bir yapıya sahip olmasıdır. Bunun ile birlikte Ferrari vipar serisi traktör modeli oldukça kullanışlı ve çiftçilerin ihtiyacı olan; tüm özellikleri üzerinde toplayan oldukça kullanışlı bir traktör modeli olmaktadır.

Ferrari Vipa Traktörr Serisi Kullanım Alanları

Boyutsal olarak oldukça küçük bir hacime ve boyuta sahip olan Ferrari vipar serisi traktör modeli, gerçek anlamda bir manevra kabiliyetine ve dört çekişli araç lastikleri ile birlikte her türlü bağ ve arazi gibi alanlarda her hangi bir sorun yaşanmaksızın kullanılabilecek bir traktör modeli olarak göze çarpıyor. Bunun yanı sıra, sahip olduğu manevra kabiliyetinin yanı sıra küçük hacmi ile oldukça az yakıt kullanmakta bu da pek çok arazili ve taşlık bağ ve bahçelerde en etkin kullanım imkânını kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır.

Ferrari Vipar Traktör Serisini Ayıran Önemli Özellikler

Birçok traktör modelinin aksine Ferrari vipar serisini ayıran özellikler arasında en önemli özellikler arasında küçük olmasının yanı sıra farklı yapısı da oldukça büyük önem taşıyor. Eski model hızlı ve parlak formüla arabalarına benzeyen yapısı, gerçek anlamda küçük boyutlarda olması özellik ile Ferrari vipar serisi traktör modeline hız ve manevra kabiliyetlerini katan en büyük nedenler arasında yer alıyor. Ferrari markasının bağ ve bahçelerde gerekli tüm tarımsal faaliyetleri yürütebilmesi amacı ile üretilen Ferrari vipar serisi oldukça kullanışlı bir traktör modeli olmasının yanı sıra sahip olduğu motor gücü ile de dikkatleri üzerine çekebiliyor.