Arka Çeki Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Orjinal fabrika çekileri
Orjinal fabrika çekileri
Manisa-Kırkağaç
1.234.567,00

Arka Çeki Aksamı

Fıat Arka Çeki Aksamı

            Bir traktörün olmazsa olmaz özellikleri arasında romörk ve benzer ekipmanlarla bağlantı sistemleri bulunmaktadır. Bu sistemlerin başında arka çeki aksamı almaktadır. Arka çeki aksamı sayesinde Fiat traktörlerine romörk veya diğer bazı tarımsal ekipman ya da iş makinelerinin bağlanması mümkün olmaktadır. Arka çeki aksamı ürünlerin dayanıklı metalden yapılmış olması ve fonksiyonel olması esastır. Çünkü dayanıksız, kullanışsız ve elverişsiz özellikleri olan arka çeki aksamı ürünlerin traktörlerde yıllarca sorunsuz olarak kullanılması söz konusu olmalıdır.

 Traktör Yedek Parça Tedariki

 Türkiye'de faaliyetlerine başladığı tarihten sonra kısa sürede birçok insanın satın alıp kullanmaya başladığı Fiat traktör markasının kullanım sırasında meydana gelen arızalar ve parça kırmalar nedeni ile oluşan parça ihtiyaçlarını karşılamak üzere gelişen yan sanayi ve tamir sektörüne ait firmalar, Fiat traktör sahibi müşterilerin bakım, onarım ve parça değişikliği gibi konularda bütün ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde firmalardır. Bu firmalar da Fiat markasının marka değeri ile birlikte marka değeri elde etmiş ve ün yapmış kuruluşlar haline gelmiş firmalardır. Uzman kadro ile hizmet vermekte olup meydana gelen tüm arıza ve bakım onarım işlerini kısa sürede görebilen ve müşterilerinin traktörlerini teslim eden firmaların yedek parça tedarik ve temini konusunda da rol aldıkları görülmektedir.         

            Olası bir kırılmayla değiştirilmesi gereken arka çeki aksamı ürünlerin Fiat traktör yedek parça tedarikçileri aracılığı ile tedarik edildiğini belirtelim. Fiat traktör yedek parça tedarikçileri Türkiye'nin her yerine kısa sürede ulaşacak bir sistem ve teknolojik alt yapı ile hizmet vermektedirler. Gerçek mağazalarına telefonla yapılacak olan başvurularla olsun e-ticaret işletmeleri aracılığı ile yapılacak başvurularla olsun tüm taleplerin kısa sürede karşılanması ve sipariş edilen yedek parçaların kısa sürede müşterilerine ulaştırılması sağlanmaktadır. Teknolojik alt yapı ve sistem özellikleri arasında bulunan anlaşmalı kargo şirketleri, tedarik şirketleri ile yaptıkları sözleşmelere bağlı kalarak emanet aldıkları ürünleri Türkiye'nin her yerine eksiksiz ve sorunsuz olarak götürmekte ve talep eden müşterilere teslim etmektedirler.

 Fiat traktörlerinin arka çeki ve aksamı ürünlerinde meydana gelen kırılmalarda talep edeceğiniz yedek parçaların en kısa sürelerde elinizde olması için doğru tedarikçiye başvurmanızı öneririz.