Ayak Ve El Gaz Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Ayak Ve El Gaz Aksamı

Fıat Ayak Ve El Gaz Aksamı

 Fiat traktör yedek parça ürünleri arasında ayak ve el gaz aksamı ürünler de bulunmaktadır. Fiat markasının kalitesi ve marka değerine eş düzeyde üretilen bu yedek parça ürünler Fiat yan sanayi firmalarında üretilmekte ve müşterilerine satılmaktadır.

 Ayak ve el gaz aksamı ürünler, traktörlerin çalıştırıldıktan sonra hareket ettirilmesinde ve kontrollü şekilde hız verilmesinde veya hızının azaltılmasında rol alan traktör yedek parça ürünleridir. Bu ürünler bir kaç farklı yedek parça ve aksam ürünler olarak üretilmektedir. Üretilen traktör yedek parça ürünleri arasında ayak basacağı, ayak basacağı desteği, ayak basacak saplaması, ayak basamak bağlama saçı L demiri, ayak gaz pedal uzun çubuğu, ayak teli vs. aksam ürünleridir. Hepsini yazmadığımız bu aksam ürünlerin her birinin teknik bilgi ve uzmanlık gerektiren uygulamalar sonucu üretildiği ve ortaya çıktığı görünüm ve fonksiyonel özelliklerinden de anlaşılmaktadır.

 Fiat markasının farklı konsept ve modellerde olan ve tasarım olarak da kendine özgü bir dizayna sahip traktörlerinde ayak ve el gaz aksamı ürünleri de konsept ve tasarım olarak diğer traktör markalarından oldukça farklıdır. Bu nedenle ayak ve el gaz aksamı ürünler tasarım ve özellik olarak tamamen Fiat markasına uygun olarak üretilmektedir.

 Fiat Traktör

 Fiat traktör Türkiye'de 240 seri üretim izni ile üretimine izin verilen traktör markalarındandır. Fiat markası yurt dışı kökenli olmasını rağmen Türkiye'ye mal olmuş ve tüm ilişkili sanayi kuruluşları ile büyük bir sektör haline gelmiş bir markadır. Fiat markası, uzun zaman Türkiye piyasasında üretimi devam eden Fiat markası halen üretim fabrikaları ve tesisleri ile üretimini sürdüren ve farklı modellerde traktörler üreten dev bir markadır.

 Fiat traktörlerinin ana üretim tesisleriyle bağlantılı olarak kurulmuş olan yan sanayi kuruluşları da Fiat markasının orjinal parçalarını üreterek, Fiat traktörlerinin sahada sorunsuz olarak çalışmasını sürdürmesinde önemli görevler üstlenmektedirler. Yedek parça üretimi ve temini konusunda Fiat marka traktör sahiplerinin taleplerini karşılamak için sürdürdükleri profesyonel çalışmalar satış ve pazarlama sahasında da kendini göstermektedir. Özellikle e-ticaret işletmelerinin kurulmaya başlamasıyla Fiat marka traktör yedek parça ürünlerin bu e-ticaret işletmelerinden temin edilmesi mümkün olmaktadır.