Burç Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Burç Aksamı

Fıat Burç Aksamı

            Burç aksamı ürünler, küçük, halkalı ve bilyeli ürünler olabildiği gibi yine küçük halkalı ancak bilyesiz de olmaktadır. Her iki tip burç aksamı ürün de fıat traktörlerin aynı modellerinin farklı parçalarında kullanılabilen burç aksamı ürünlerdir. Kullanım özelliklerini arttıran, işlerlik kazandıran ve dönerek çalışan parçaların fonksiyonel özelliğini korumasını sağlayan burç aksamı ve ürünlerin dayanıklılığı ve kullanışlılığı da önemlidir.

            Üretilirken dayanıklı metalden olması, çelikten yapılması, sahip olması gereken özelliklere birebir sahip olması gerekmektedir. Burç aksamı ürünlerin traktör yedek parça ürünler arasında olması diğer yedek parça ürünlerin sahip olması gereken dayanıklılık ve özelliklerin burç aksamı ürünlerde olmamasını gerektirmez. Bilakis diğer parçaların kullanılmasını sağlayan ve bu parçalarda kullanılan parçalar olması hasebiyle daha fazla dayanıklı olması gerekmektedir. Çünkü yedek parçaların bozulmasına neden olan birçok sebep arasında sahip oldukları daha küçük parçalarda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Burç aksamı gibi ürünlerin kullanıldığı parçalarda meydana gelen ve burç aksamından kaynaklanan arızaların önlenmesi için gerekli olan tedbirin burç aksamı ürünlerin daha fazla dayanıklı olarak üretilmesinden geçmektedir. Bu tedbir alındığı taktirde traktör yedek parça ürünleri de daha sağlam olacaktır.

 Fiat Traktör ve Yan Sanayi

 Fıat traktörleri Türkiye'de en çok satışı yapılan ve birçok sektörde aktif olarak kullanılan nadir traktör markalarındandır. Fıat markasını etkin ve aktif, tercih edilir yüksek performansı bu marka traktörü Türkiye'nin her yerinde herkes tarafından tercih edilir marka haline getirmiştir. Yan sanayilerinin yaygınlaşması, tedarik zincirinin hızlı çalışması ve diğer tüm sektörel faaliyetlerini en üst düzeyde işler olarak müşterilerinin faydasına sunmuş olması nedeniyle insanlar fıat traktörlerden vazgeçmemektedirler.

 Fıat traktörlerin yedek parça tedarik zincirini çalıştırmak ve kırılan yedek parçaların temininde faydalanmak için internet üzerinden bu firmalara ulaşılmaktadır. Telefon numaraları ile veya web sayfalarındaki talep formlarının doldurulması ile yetkili firma veya servisi le bağlantıya geçerek sahip olduğunuz traktörün arızasını bildirip ihtiyacınız olan yedek parça siparişinde bulunabilirsiniz. Bu işlemi sizin adınıza servis veya yetkili firmaların yapacağını, tedarik zincirinin müşteri tarafındaki halkasının müşteri için ilk halkayı oluşturacağı unutulmamalıdır.