Çamurluk Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
koltuk duz
999,00
camurluk pacalık
camurluk pacalık
Sakarya-Adapazarı
499,00
Fıat arka paçalık
Fıat arka paçalık
İstanbul-Maltepe
45,00
Camurluk
İlan Tarihi : 22.11.2018

Çamurluk Aksamı

Fıat Çamurluk Aksamı

           Araçların tekerlek düzeneklerinin korunması her şeyden önce yol esnasında kayma ve aşınma gibi problemlerin ortadan kaldırılması açısından önem taşıyor. Bununla birlikte çamurluk aksamı ile korunan lastikler asfaltta veya toprak yollarda oluşan tozların tutulmasını ve tekerler üzerinden engellenmesini olanaklı hale getiriyor.

            Bu nedenle geliştirilmiş pek çok ürün kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilerek sağ ve sol takım halinde satılabiliyor. Aracın serisine göre değişen bu takımların sağladığı en büyük faydalardan bir diğeri de su, çamur, toz ve toprak gibi lastikler üzerinden çıkan etmenlerin sıçramasını ortadan kaldırması. Özellikle kış aylarında çamurluk aksamı kullanan pek çok sürücü aracın temizlenmesini olanaklı hale getirirken farklı mekanizmalar üzerinde leke problemlerini de engelleyerek yenilenmiş bir araç görünümüne sahip olabiliyor.

 Lastikleri Koruyan Çamurluk Aksamları

            Lastiklerin kış aylarında yol şartlarına göre korunması önemli bir unsurdur. Bu amaçla fıat güvencesinde sunulan parça desteği, tekerleklerin ömrünü uzatırken kaygan zeminlerde yoldaki kirin arabanın farklı bölgelerine yerleşmesini de önlüyor. Aynı zamanda araç lastiklerine takılan zincirin de korunmasını sağlayan bu aksamların fıat modellerine yönelik tek veya takım halinde satın alınabilen uygun bütçelerle araba sahiplerine sunum avantajları da bulunuyor. Geniş tip çamurluklar lastikler üzerinde daha kolay bir korunma alanı yaratırken takım halde satılan ürünler kaportanın uzun ömürlü kullanımını garanti edecek kaliteye sahip oluyor.

 Araç Temizliğinde Çamurluk Avantajları

            Araçların temiz kalabilmesine önem gösteren sürücüler için tercih edilen bu aksamların engebeli ve topraklı yollarda da istenilen etkiyi yaratması traktör yedek parça desteğinin önemli bir özelliğini oluşturuyor. Farklı il ve ilçelere ulaşım gerçekleştiren, yağmurlu yollarda seyir halinde olan araç sahiplerine kolaylık sağlayan bu hizmetler üretim aşamasında kalite garantisini de barındırmakta. Bu sayede traktör yedek parça hizmeti almak isteyen tüm kullanıcılar için önceden test edilmiş ürünler ithal edilerek beklentilere doğrudan yanıt verecek aksamlar geliştiriliyor.

             Günümüzde pek çok araçta yer alan çamurluklarla araçların temizlik masrafı en aza indirilirken tekerleklerde oluşabilecek uzun vadeli hasarlar da ortadan kaldırılıyor. Bu hizmet kalitesinden faydalanmak isteyen tüm araç sahiplerine geliştirilmiş ödeme seçenekleri ile kolay bir satın alma süreci oluşturuluyor.