Conta Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Conta Aksamı

Fıat Conta Aksamı

 Fıat markası Türkiye'de traktör ile ortaya çıkmış ev traktör ile ün kazanmış bir markadır. Başka bir makinede bu markayı görmek pek mümkün değildir. Fıat sadece Türkiye'de ortaya çıkmış bir marka değildir. Türkiye'deki üretimlerini 240 seri üretim izinleri ile yapmıştır. Ancak patenti başka bir ülkeye aittir. Fıat, dünyanın birçok yerinde üretimi olan ve dünyanın geneline pazar olarak açılabilen kendini kabul ettirmiş ve ispatlamış bir markadır.

 Conta Aksamı

 Türkiye'de üretilen traktör yedek parça ürünleri arasında en çok satan ve kullanılan yedek parçalar arasında fıat markasına ait traktör yedek parça ve aksamları bulunmaktadır. Conta, bir traktör için olmazsa olmaz bir aksam ürünüdür. Traktörün üretiminde olsan parça veya conta kırmasında olsun meydana gelecek parça değişikliklerinde mutlaka gerekecek olan bir parçadır.

 Conta aksamı ile birlikte kullanılan malzemeler sayesinde kırılan, bozulan parçaların yeniden yerine montajı yapılabilmekte ve bu montaj ve tamirat işlemi mümkün olan en iyi şekilde tamamlanmaktadır.

 Conta aksamı ürünler kullanıldığı bölüm ve parçaya uygun boyut ve ebatlarda üretilmektedir. Gerekli kalınlık ve tasarımda olan bu ürünlerin kullanıldığı parçalara uygun dayanıklılıkta ve hacimde olması fıat markasının bir bütün olarak uyuşan ve birbirine bağlantılı imalat aşamalarının sonucudur.

 Fıat traktör yedek parça ürünler, fıat üretimi yapan ana sanayi kuruluşları ile yan sanayi kuruluşlarında üretilmektedir. Yan sanayisinin de büyük bir hızla gelişmiş olması ve bugün oldukça büyük bir kapasiteye sahip olması fıat traktör yedek parça alanında da bir sektöre haline geldiğini ispatlamaktadır.          

 Fıat traktör yedek parça ürünleri, fıat markası ile eşdeğer kalitede üretilmektedir. Yıllarca sorunsuz kullanılabilecek olan bu yedek parça ve aksam ürünlerin pazarlanması da fıat kalitesine uygun sistem ve argümanlarla gerçekleştirilmektedir.

 Uzman kadro ve profesyonel yönetim anlayışı ile üretilen ve satışa sunulan traktör yedek parça ürünlerini satın almak için fıat ana sanayi kuruluşlarıyla veya yan sanayi firmaları ile irtibata geçmek ve ihtiyaçları bulunan ürünü sipariş etmeleri gerekmektedir. Verilen siparişler büyük bir hızlılık ve performansla temin edilmektedir. Fıat traktörlerinde kullanılması ve traktörlerin tamirinin yapılarak yeniden işler hale getirilmesi profesyonel süreçler sonunda gerçekleştirilmektedir.