Cortega Ve Skt Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Cortega Ve Skt Grubu

Fıat Cortega Ve Skt Grubu

            Cortega ve skt grubu ürünler traktör yedek parça ürünleri arasında olan ürünlerdir. Fıat markasına ait olan aynı grup ürünlerin kalite ve standartları diğer markalara göre daha iyi durumdadır. Daha fazla sürümde olan ve daha fazla sayıda üretilen traktör yeder parça ürünlerinde başı çeken fıat markasının cortega ve skt grubu ürünlerde de ipi göğüslememiş olması düşünülemezdi.

            Her konuda gösterdiği bu açı ara galibiyetini borçlu olduğu marka kalitesi ve ürün kalitesi Türkiye'de hak ettiği karşılığı almaktadır. Fıat traktörleri bugün Türkiye'nin en çok tercih edilen ve alım satımı yapılan traktör markasıdır.

 Türkiye'nin her yerinde önemli bir dolaşım kapasitesine sahip olan fıat marka traktörler, yedi bölgenin tamamında hakim ve her türlü zor koşulda başarı ile çalışabilecek nitelikte bir traktör markasıdır.

 Fıat Ne Demektir?

 Bu kalite, itibar ve imajdan ödün vermeden tüm sanayi kuruluşlarındaki üretimlerini aynı azim ve kalitede, standartlarını aşağıya indirmeden, sürekli daha iyi model ve tasarımlarla müşterilerinin karşısına çıkan fıat traktörlerin yüksek teknolojik aksam ve donanımlara uygunluğu ise sahip olduğu mühendislik çalışmasının ayrı bir göstergesidir.

 Fiat markası sadece traktör olarak ortaya çıkan ve bir bütün halinde satışa çıkartılmış parçaların üretildiği ana sanayi kuruluşu değildir. Traktörü üreten tüm parçaların ayrıca traktör yedek parça ve aksam ürünleri olarak üretildiği ve satıldığı traktör yedek parça ürünlerinin üretildiği yan sanayi kuruluşlarının profesyonel ve yüksek mühendislik çalışmaları ile de büyük bir ün ve nâma sahip devasa bir sektörün patronu marka olma özelliği bulunmaktadır.

 Fıat markasının bu özelliği sadece Türkiye için geçerli olan bir özellik değildir. Farklı modelleri ile tüm dünya pazarlarına hitap edebilen kapasite ve standartlarda bir üretim kapasitesi ve servis ağı bulunmaktadır.

 Sahip olduğu servis ağının tamamında hizmet kalitesinden asla ödün vermeden, müşterilerinin yüksek memnuniyetini sağlamak için büyük çaba göstermektedir. Bu üstün hizmet anlayışı ve başarılı çalışmalar neticesinde servis ve yetkili firmalarının da Fiat markasının satıldığı her yerde markalaştığı ve tartışılmaz bir başarıya ulaştığı görülmektedir.

 Fıat markasının üretimde bulunduğu ve traktörlerinin dolaşımda olduğu bütün sahalarında kalite standartları ve hizmet anlayışı aynıdır.