Damper Kaldırma Ve Boru Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Damper Kaldırma Ve Boru Grubu

Fıat Damper Kaldırma Ve Boru Grubu

 Fıat traktörlerini diğer traktörlerden ayıran ve belki de daha fazla tercih edilir hale getiren en önemli fonksiyonel özelliklerinden birisi de damper kaldırma ve boru grubu ürünlerin performans ve kalitesi sonucu ortaya çıkan başarılı işlerdir. Her ne kadar traktörlerin birçoğunda damper aksamı bulunsa da fıat traktörler dışında bu aksam ürünleri faaliyete geçirerek sürekli kullandıran traktör markası çok azdır. Bu özelliği sayesinde fıat traktörler sadece tarımsal faaliyetlerde değil aynı zamanda farklı sektörlerin işlerinde de kullanılmaktadırlar.

 Damber kaldırma ve boru grubu ürünler sayesinde damberli araçların fıat traktörlerde kullanılması mümkün hale gelmektedir. Yeri geldiğinde römorkörü bir kamyon gibi kullanılabilmesine imkân tanıyan fıat traktörlerin bu özelliği sayesinde ağır yüklerin taşınmasında yüksek performans göstermektedir. İnşaat sektörünün bu özelliği nedeni ile özellikle tercih ettiği fıat traktörlerinin tarımsal faaliyetlerin taşıma işlerinde de ayrıca üstün performansla çalıştırılabiliyor olması yine damber kaldırma ve boru grubu parçalarının en etkin ve aktif şekilde kullanılıyor olmasıyla alakalı olduğunu belirtmemiz gerekir.

 Fıat Traktör Yedek Parça

 Fıat traktör yedek parça ürünleri arasında bulunan damber kaldırma ve boru grubu ürünlerin olması bu ürünlerin ayrıca yan sanayi tesislerinde de üretildiğini göstermektedir. Fıat traktör sanayinin ana üretim tesislerinde fıat traktörle birlikte eksiksiz olarak üretilen ve satılan bu yedek parçaların, orjinal yedek parçalarla değiştirilmesi gerekliliğinin ortaya çıkmasıyla yan sanayi kuruluşlarında üretilerek tedarik şirketlerine pazarlanan tüm traktör yedek parça ve aksamı ürünlerde olduğu gibi damper kaldırma ve boru grubu yedek parça ürünlerine de büyük görev düşmektedir.

            Raftan indirilerek sipariş veren yetkili firma veya servise gönderilmek için tedarikçi firma tarafından kargoya verilen bu yedek parça ürünlerin anlaşmalı kargolar aracılığı ile kısa sürelerde sipariş veren firmaya ulaştırılması söz konusu olmaktadır. Sipariş veren yetkili bayi veya servise ulaşan yedek parçalar müşterinin talebi halinde yetkili firma veya servis aracılığı ile fıat traktörlerine takılarak kısa sürede traktörlerin bu aksam ve ürünlerinin işler hale getirildiğini belirtelim. Bu etkin, aktif ve başarılı süreçler sonunda fıat traktör sahibi kişinin yarım kalan işlerine en kısa sürede dönmesi sağlanmaktadır.