Depo Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Depo Grubu

Fıat Depo Grubu

 Depo grubu ürünlerin üretilmesinde ve fıat traktör yedek parça olarak piyasaya sürülmesinde sektörün önemli çarklarını oluşturan fıat tesisleri, ürettiği traktör yedek parça ve depo grubu ürünleri yüksek kalitede üretmektedir. Fıat markasının halen Türkiye'de üretilen traktör markalarından en çok satan ve tercih edilen bir traktör markası olması, fıat eksenle traktör yedek parça sanayinin de büyük ölçüde gelişmesine neden olmuştur.

 Yedek parça sanayi ile üretilen depo grubu ürünlerin fıat markası ve modeller için ayrı ayır boyut ve ebatlarda parçalardır. Depo grubu ve bağlantılı aksam ve yedek parçaların fıat modelleri için özellikle üretilmektedir.

 Fıat markası Türkiye'de halen dolaşımda olan ve büyük bir müşteri kitlesine sahip olan bir traktör markasıdır. Bu nedenle üretim tesislerinin üretimi de devam etmektedir. Üretimini sadece traktör markası olarak sürdürmemekte olup yedek parça üretimini de devam ettirmektedir. Türkiye genelinde sadece ana işletme ve üretim tesislerinde veya yakın bölgelerde değil fıat markasının satıldığı ve yoğunlukta bulunduğu birçok bölgede yan sanayi olarak fıat markasına ait yedek parçaların yan sanayi olarak üretildiği görülmektedir. Bu yan sanayi ürünlerinin bazen küçük sanayi işletmelerinde imal edilmesi söz konusu olduğu gibi büyük işletmelerde sürüm halinde üretildiği görülmektedir. Bu işletmelerin fıat markası ile entegre olması söz konusu olabildiği gibi bağımsız işletmeler olabileceği de görülmektedir.

 Depo grubu yedek parçaların üretilerek fıat modellerinin kullanıldığı her şehirde veya bölgede kendi sanayi işletmelerinde imal edilebilmesi veya ana servislerden veya tesislerden sipariş edilerek getirtilmesi ve talep eden müşterinin traktörüne takılması fıat markasının Türkiye genelindeki üretim, işletme, tamir ve onarım konusunda sahip olduğu yaygın hizmet anlayışının sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Müşteriler fıat markası ile ilgili olarak özellikle depo grubu yedek parçaların temin edilerek gerekli montajı işlemlerinin yapılması konusunda sahip oldukları avantajlar tamamen fıat markasının sağladığı imkânlar nedeni iledir.

 Fıat grubu depo ve bağlantılı aksamlarının modern teknoloji ile üretilip doğru ekipman ve uzman kadrolarla traktörlere takılması, takılan aksam ve depo grubu yedek parçaların fıat traktörlerinin ömrünü uzatır ve size önemli faydalar sağlar.