Difransiyel Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Difransiyel Aksamı

Fıat Difransiyel Aksamı

            Difransiyel aksamı ürünler özellikler itibari ile diğer parçalardan çok farklı ve hayati öneme haiz ürünlerdir. Traktör yedek parça ürünleri arasında belki de en fazla titizlikle hem üretilmesi hem de tercih edilerek alınması gereken ve ait olduğu marka ile özdeşleşmiş bir yedek parça olarak öne çıkmaktadır. Difransiyel aksamı ürünlerin eksik olması, olmaması, kırılması, bozulması veya çalışmaması gibi bir durum özellikle fıat traktörler için söz konusu olabilecek bir durum değildir. Böyle bir durumun gerçekleşmesi demek fıat traktörlerinin çalışmaması ve kullanılamaması anlamına gelmektedir.

            Difransiyel aksamı ürünlerin arızalanması durumunda herhangi bir ihmalkârlık gösterilmeden mümkün olan en kısa sürede değiştirilmesi veya tamir edilmesi gerekmektedir. Tamiri söz konusu olmayan difransiyel aksamı ürünlerin mutlaka yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Fıat markası ile özdeşleşmiş yedek parçalardan olan bu yedek traktör yedek parça ürününün ait olduğu modele uygun olarak satın alınması ve mevcut difransiyel aksamı ile değiştirilmesi gerekmektedir. Fıat markasının ilgili modeline göre üretilmiş olan difransiyel aksamının satın alınmasıyla fıat traktörlerinin çalışması söz konusu değildir. Bu nedenle mutlaka ait olduğu model için üretilmiş ürün kodu ve boyutlarında olan difransiyel aksamı ürünlerin satın alınarak fıat traktörlerinde kullanılmaları gerekmektedir.

 Difransiyel Aksamı

 Difransiyel aksamı ürünler dayanıklı ve hafif metalden üretilmiş traktör yedek parça ürünlerindendir. Boyutları ve ebatları nedeni ile titiz çalışmalar sonucu monte edilmesi gereken ve kesinlikle çalışır vaziyetteki yedek parça ve aksamları ile traktörlere takılması gereken bu yedek parça ürünlerin yasal olarak belirlenmiş kalite standartlarında olması gerekmektedir. Difransiyel akması ürünler temas halinde oldukları ekipman ve donanımlar nedeni ile maruz kaldığı yıpranma ve aşınma durumlarına karşı dayanıklı olmak zorundadır. Bu nedenle üretildiği metalin hafif olması dayanıklı olmasına engel olmamalıdır.

            Difransiyel ve aksamı ürünlerin fıat markası kalitesinde ve gerekli standartlarda üretilmesinin yanı sıra pazarlanması ve müşteriye ulaştırılması süreci de teknik ve profesyonel hizmetler sürecini oluşturmaktadır. Üretim tesislerinden tedarik edilerek yereldeki servis ağlarına ve tamircilere ulaştırılması süreci müşterilerin yüksek memnuniyetini kazanacak nitelikte olması iş ve zaman kaybını önleyen önemli bir yaklaşımdır.