Dingil Ve Akson Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Fiat-universal akü sehbasi
Fiat-universal akü sehbasi
Erzincan-Erzincan
375,00
Muhammet yavuz
İlan Tarihi : 29.03.2017

Dingil Ve Akson Grubu

Fıat Dingil Ve Akson Grubu

            Trafikte dikkat son derece önemlidir. Trafikte yer alan trafik işaret ve levhaları gözden kaçırılmamalı, emniyet ve güvenliğin sağlanabilmesi için bu kurallara mutlaka uyulmalıdır.

 Fakat sadece trafikte kurallara uyan iyi bir sürücü olmanız yeterli gelmemektedir. Dikkatinizi aynı zamanda kendi sürüşünüz dışında sizinle aynı yolda ilerleyen diğer sürücüler üzerinde de toplamanız gerekmektedir. Onların bir anlık dikkatsizliği ya da bir hataları bir kaza ihtimali ile sonuçlanabilir. Bu nedenle hem trafik kurallarına uyulmalı hem de diğer araçlar belli bir mesafeden takip edilmelidir.

 Trafikte İyi Bir Sürücüden Beklenenler

            Reflekslerin güçlü olması, hızlı algılayış ve manevra kabiliyeti, yola tüm dikkati vermek, trafik kurallarına ve işaretlerine uymak, diğer sürücülere karşı saygılı ve bilinçli olmak, sollama şeridini gereksiz yere ihlal etmemek, geçiş üstünlüğü olan ambulans ve itfaiye gibi araçlara yol vermek, azami hız gerektiren bölgelerde hız sınırını aşmamak vb. şeklinde çoğaltılabilir.

 Aynı zamanda trafikte can güvenliğinin sağlanabilmesi için düzenli olarak araç bakım ve kontrollerinin yaptırılması gerekmektedir.

 Direksiyon Hâkimiyetinin Sağlanması

            Güvenli sürüşte en önemli konulardan birisi yol ve direksiyon hâkimiyetidir. Yoğun trafikte bazı durumlarda bazı direksiyon manevraları hayat kurtarıcı olabilmektedir. Bunun için hem sürücünün refleksleri güçlü hem de aracın çalışma kabiliyeti iyi olmalıdır. Direksiyon hareketini ön tekerlere ileten mekanizmanın görevini iyi bir şekilde gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu hareket karşısında araç savrulmamalı ve kaymamalıdır. Direksiyon hâkimiyetinin sağlanabilmesi için dingil ve akson grubu mekanizması yüksek bir performansa sahip olmalıdır.

            Dingil ve akson grubu hem tekerlerin taşınması hem de direksiyon hareketinin tekerlere iletilmesi konusunda önemli roller üstlenmektedir. İleri teknoloji ürünü araçlarıyla, şık ve estetik tasarımlarıyla size rahat ve konforlu sürüşler yaşatan Fıat her daim ilgileri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Kalitesi, yenilikçi duruşu ve yüksek performans özellikleri ile sürekli aranan bir marka olan Fıat yenilenen yüzü ve alanında kazandığı güvenilirlik ile ön plana çıkmaktadır.

            Kalitesini ve farkını traktör yedek parça hizmetinde de ortaya koyan marka güler yüzlü ve alanında uzman personeli ile hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine dayalı çalışma prensibi traktör yedek parça ​hizmetinde de ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler ve değişik alternatifler sunmaktadır.