Eksoz Ve Manifold Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Eksoz Ve Manifold Aksamı

Fıat Eksoz Ve Manifold Aksamı

             Fiat traktörlerde motor ve mazot deposu ile bağlantılı sistemlerden olan eksoz ve manifold aksamı ürünler mahiyeti icabı daha hafif metalden üretilebilen ancak daha fazla fonksiyonel özelliğe sahip yedek parçalardır. Yanan mazotun atığı durumundaki eksoz gazının dışarı atılması için tasarlanmış ve üretilmiş olan eksoz ve manifold aksamı ürünler her ne kadar hafif metalden üretiliyor ise de özellikle ısıya dayanıklı metalden üretilmek zorundadır. Hafif metal olduğu gibi dayanıksız metalden üretilecek olması bu Fiat eksoz ve manifold aksamı ürünlerin daha çabuk bozulmasına, çürümesine ve yok olmasına neden olacaktır. Bu nedenle bu ürünlerin sağlam metalden üretilmesi bir zorunluluktur. Genellikle demirdöküm veya alüminyum benzeri metalden üretilen eksoz ve manifold aksamı ürünlerin bu özellikleri sayesinde uzun süre maruz kaldığı sıcaklığa dayanabilmektedir.

 Eksoz ve Manifold Aksamı Üretimi ve Dağıtımı

 Fiat traktörlerin Türkiye'de üretim fabrikalarının kurularak üretilmeye başlanması uzun zaman olmuştur. Yıllardır Türkiye piyasasında üstün özellikleri sayesinde dolaşımda kalmayı başarmıştır. Marka kalitesi yüksek ve dayanıklılığı ispatlanmış olan Fiat marka traktörlerin bir traktörden beklenen her şeyin çok daha fazlasını verebilen özellikleri ise sahip olduğu kapasiteyi ayrıca ispatlamaktadır. Fiat traktörlerini satın alan insanlar Fiat markasını tanıyarak ve bu özelliklerini dikkate alarak almaktadırlar.

            Özellikle tercih ettikleri Fiat markasının kalitesi ve marka değeri ile birlikte çok fazla tercih edilen bir traktör olması nedeniyle satın aldıkları gibi arıza durumlarında ihtiyaç duyulacak olan yedek parça tedarik ve temini konusundaki yeterli yetkili firma ve servis ağı ve yan sanayi kuruluşlarının da fazlalığı sayesinde de satın almaktadırlar. Müşterilerin bu haklı talep ve beklentileri sonucu aldıkları ve tercih ettikleri Fiat traktörlerinin müşterilerinin bu beklentilerini karşılıksız bırakması söz konusu olamazdı. Hâlihazırdaki yetkili servis ağı ve yetkili traktör yedek parça firmaları aracılığı ile Türkiye'nin her yerinde mevcut olan yaygınlaşmasını ihtiyaç halinde traktörlerin tamiri, yedek parça temini ile birleştirilerek verilen hizmetler arasına alınmaktadır.

 Fiat traktör markasının sadece yedek parça yetkili firmalarının yaygınlaşmadığını, Türkiye'deki bütün şehirlerde sanayi sitelerinde Fiat markasında uzmanlaşmış tamircilerin de bulunduğunu, bu tamircilerin her geçen gün artarak var olmaya devam ettiklerini belirtmek gerekmektedir.