Elektrik Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Elektrik Aksamı

Fıat Elektrik Aksamı

 Traktörler için en önemli yedek parça grubunda olan aksamlar arasında elektrik aksamı ürünler de bulunmaktadır. Traktörler için en önemli aksam ve traktör yedek parça grubunda olan elektrik aksamı ürünler traktörlerin işlevselliğini sürdürebilmeleri ve özelliklerini koruyabilmeleri için büyük öneme sahip ürünlerdir.

 Akü, motor ve diğer elektrikle çalışan yedek parça ve aksamların görevlerini yapabilmesi için elektrik aksamı ürünlerin eksiksiz ve sorunsuz olarak bulunması ve çalışıyor olması gerekmektedir. Fıat marka traktör yedek parça grupları arasında fıat traktörlerinde kullanılan elektrik aksamı ürünler tıpkı diğer markalarda olduğu gibi traktörün hayati faaliyetlerini sürdürebilmesi için büyük önem taşımaktadır.

 Fıat marka traktörler Türkiye'de halen üretilmekte olan ve marka değerini ve kalitesini koruyan önemli traktör markalarındandır. Üretilen her modeli üretildiği dönemin en üst teknolojisi ile üretilmiştir. Günümüzde üretilen üst teknolojik donanım ve ekipmanlarla uyumlu, elektrik aksamı ve diğer aksam ürünlerinin de en üst teknolojik gelişmeler düşünülerek üretilen ürünlerdir.

 Fıat marka traktörlerin sahip olduğu marka ünü ve itibarının, bu markaya ait tüm aksam ürünleri için de geçerliği olduğu görülmektedir. Fıat traktörlerinin parça ve bir bütün olarak en üst kalitede üretilmiş olması ve özellikle bu kalitenin Türkiye koşullarına uygun olarak tasarlanmış ve piyasaya sürülmüş olması bu markanın değerini Türkiye müşterileri için ulaşılmaz ve paha biçilmez hale getirmiştir.

 Fıat traktörleri Türkiye'de satışta olan traktörlerdir. Halen dolaşımda olan tüm modellerinin tüm yedek parça ve aksam ürünlerinin üretim tesisleri ile satış ve pazarlamasını yapan firmalar da tüm Türkiye genelinde faaliyetlerine devam etmektedirler.

 Fıat marka traktörlerin Türkiye'deki yılları bulan faaliyet serüveni nedeni ile kökleşmiş ana sanayi ve yan sanayi kuruluşları bulunmaktadır. Bu kuruluşlar ve firmalar fıat markasına ait tüm ekipman, donanım, yedek parça ve tüm aksam grubu ürünleri başarılı bir şekilde üretmekte ve fıat markasına yakışır kalitede olmalarını sağlamaktadırlar.

 Fıat markasına ait ana ve yan sanayi kuruluşları Türkiye'nin dört bir tarafında yaygın şekilde faaliyetlerini sürdürmekte ve fıat marka traktör sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayarak, yedek parça eksikliklerini gidermektedir. Bu firmalar fıat markasına ait servis hizmetlerini de sunabilmektedirler.