Feko Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Feko Grubu

Fıat Feko Grubu

 Feko grubu ürünlerde kendi alanında üretilen ve mahiyetine uygun kalite ve kapasitede piyasaya sürülen ürünler arasında fıat markası kalite ve değeri ile markalanmış ve değer kazanmış olanları fıat traktör yedek parça üretim tesis ve yan sanayi kuruluşlarında üretilmektedir.

 Feko grubu ürünler Fıat traktörlerinde kullanılacakları için özellikle bu markanın kalitesine ve dayanıklılığına uygun olarak üretilmektedirler. Çünkü sahada kullanıldıkları zaman fıat traktörlerinin performansına ve kalitesine uygun bir performans göstermesi başka türlü mümkün olmamaktadır. Bu özellikleri nedeni ile hem fıat markasına değer katmakta hem de alanındaki en iyi kalitede üretilmiş feko grubu ürünler arasına girmektedirler.

 Türkiye'de kurulduğu tarih dikkate alındığı zaman diğer traktör yedek parça üretimi işletmeleri ile aynı tarihi mirasa sahip olan feko grubu ürünlerin üretildiği yan sanayi kuruluşları fıat markasına eşdeğer bir marka ve kuruluş haline gelmelerini başarılarına ve yüksek kalitede ürettikleri traktör yedek parça ürünlerine borçludurlar.

 Fıat Markası ve Rakipleri

 Fıat traktörlerinin 240 seri üretim ile Türkiye'de koşmaya başladığı maratonda aynı pistte ancak bayrak koşusunda aynı takımda olan fıat traktörleri ile fıat yan sanayi kuruluşları başarılarını temsil eden sancağı diğer markalardan daha önce birbirlerine teslim etmiş ve yüksek performanslı bir döngü halinde ve sürekli olarak birbirlerine teslim etmeye devam etmişlerdir.

            Fıat traktör markasının Türkiye'de ilk olarak üretildiği tarihten itibaren başlayan bu bayrak koşusunun halen fıat traktörlerinin liderliğinde devam ettiğini belirtmemiz gerekir. O gün yola çıktıkları birçok markanın bugün ya isim değiştirdiğini, ya da model ve marka isimlerinin yanına başka isimler ekleyerek modellerini değiştirmek zorunda kaldığını belirtelim. Fıat markası ise ilk üretime başladığı modellerini dahi hala yaygın şekilde üreten ve satan bir marka olmanın büyük zaferini sürdürmektedir.

 Ulaştığı satış rakamları ile kalitesinden ve başarısından her daim söz ettirerek satış rekorları kıran markanın aynı başarıyı yan sanayi kuruluşlarında da gösterdiğini görmekteyiz. Her yıl binlerce yedek parça satılıyor olması fıat traktörlerinin kullanım sıklığı ile alakalı bir sonuçtur. Yüksek performansını Türkiye'nin her yerinde büyük bir azimle gösteren fıat traktörleri haliyle diğer markalardan daha fazla parça tüketmektedir.