Filtre Ve Enjektör Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Filtre Ve Enjektör Grubu

Fıat Filtre Ve Enjektör Grubu

 Filtre ve enjektör grubu ürünlerin üretilmesi ve satılması süreçleri Fiat markasının üretim tesislerine entegre tesislerce veya bizzat Fiat markasının üretim tesislerinde gerçekleştirilmektedir.

 Filtre ve enjektör grubu ürünlerin kalitesi tüm Fiat traktör yedek parça ürünlerinde olması gerektiği gibi Fiat kalitesine uygun ve üstün performansta üretilmektedir. Kullanım alanı ve özellikleri nispetinde Fiat kalitesi ve performansına uygun olarak üretilen bu yedek parça ürünlerin Fiat traktörleri dışında herhangi bir traktörde kullanılması söz konusu olmamaktadır. Özellikle Fiat traktörlerinin tasarım ve modellerine uygun olarak ve bu markanın bir parçası olarak üretilen traktör yedek parça ürünlerin başka firmaların yetkili bayilerinde, servislerinde veya yan sanayi kuruluşlarında bulmak mümkün değildir.

            Bu nedenle filtre ve enjektör grubu ürünleri satın almak için başvurulması gereken yerler olarak Fiat markasının yan sanayi kuruluşlarını, traktör yedek parça satmaya yetkili bayilerin veya servislerin tercih edilmesi gerekmektedir. Saydığımız bu yerler sadece yedek parça tedariki ile ilgilenmemekte aynı zamanda bu parçaların traktörlere takılması, değiştirilmesi ve ilgili ekipmanların tamir edilmesi sürecini de gerçekleştirmesi işlemlerini yapmaktadırlar. Bu nedenle hem yedek parça tedarikinin gerçekleştirilebileceği hem de traktörlerin tamirinin yapılabileceği bu iş yerlerinin tercih edilmesi ekonomik açıdan da büyük avantaj oluşturmaktadır.

 Traktör Yedek Parça Tedarikçisi E-Ticaret İşletmesi 

 Fiat traktörlerinin yedek parçalarının üretim tesislerinden veya işletmelerinden temin edilerek tedarik zinciri oluşturulduktan sonra traktörlere takılacak olan işletmelere kadar iletilmesi süreci artık daha organize ve daha teknolojik imkân ve ortamlarda yapılabilmektedir. İnternetin e-ticaret işletmelerinde kullanılmaya başlanması ile bu ortam ve imkân oluşmuştur. İnternet üzerinden mağazalarını açan tedarikçi zincirinin birinci halkası tedarik firmaları yerelde bulunan tamirci ve yetkili bayilere yaptıkları yedek parça teminlerini internet üzerinden aldıkları siparişlerle belirlemekte ve müşterilerine göndermektedir.

            İnternet sayesinde hızlı iletişim, doğru pazarlama ve etkili tanıtım hizmetleri yüksek kalitede gerçekleştirilebilmektedir. İnternet üzerinden alınacak ürünün görsel sunumu yapıldığı için ürünün aslını görmeye gerek kalmadan tüm detayları hakkında bilgi almak da mümkün olmaktadır. Bu sayede ürünün sipariş edilmesi ve satın alıma karar verilmesi süreci de hızlı ve daha az masrafla gerçekleştirilebilmektedir.