Hidrolik Direksiyon Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Hidrolik Direksiyon Aksamı

Fıat Hidrolik Direksiyon Aksamı

            Araç sahiplerine güvenli bir yol tutuş emniyeti sağlamak adına tasarlanmış hidrolik direksiyonlar kontrol kolaylığı ile pek çok araba modelinde kullanılmaktadır. Özellikle virajlarda etkili olan bu direksiyon çeşidi hidrolik direksiyon aksamı ile üretilmektedir. Bu aksam içerisinde direksiyon dişli kutusu, pompa, rot ve tekerlek, direksiyon simidi ve deve boynu kolları gibi bir çok parçadan oluşmaktadır.

            Araçların kaymaması ve manevraların risk unsuru oluşturmadan gerçekleşebilmesi adına hidrolik direksiyon sistemlerindeki parçaların kaliteli malzemelerden üretilmesi gerekli bir unsurdur. Bu sayede hem araç sahipleri yol üzerinde karşılaşabilecekleri olumsuz durumlarda aracı kontrol etme güçlüğü çekmemekte hem de hidrolik direksiyon aksamı sayesinde araç hassasiyeti korunaklı hale getirilmektedir.

 Virajlı ve Dar Yollarda Üstün Başarı

            Dar yollarda direksiyon hakimiyetini kaybetmemek için hidroliğin ihtiyaçlara göre tasarlanmış olması büyük önem taşımaktadır. Bu amaçla tasarlanmış fıat parça destek üniteleri ile a sınıf hizmet kalitesini araçlarınıza dahil edebilmektesiniz. Hidrolik yağ deposu, lift bağlantı mesnedi, çevirme topuzu gibi pek çok parçanın araçlarınıza getireceği konfor fıat kalitesiyle yolculuklarınızda huzurun sembolü haline gelecektir. Kaliteli çelik malzemeden üretilen, aracınızın iç aksamlarını korurken hidrolik sistemine doğrudan etki eden parçalar dar ve keskin yollarda direksiyon hakimiyetinizi güçlendirecektir.

 Traktör Yedek Parça Desteği

            Traktörlerde direksiyon hakimiyetinin sağlanması adına geliştirilmiş hidrolik aksamlar set haline satın alabileceğiniz, sağlam ve güçlü yapısı ile uzun süre kullanabileceğiniz kaliteli ürünler. Bu sayede traktör yedek parça hizmeti aracınızın iç yapısını direksiyonla bütünleştiren aksamlarda herhangi bir zarar unsuru oluşturmadan güvenle tarım sahalarında faaliyet gösterebileceksiniz.

            Aynı zamanda bu hizmetin sağladığı en büyük faydalardan biri de parçaların tek halde de satın alınabiliyor oluşu. Pek çok traktör modeli için üretilen traktör yedek parça desteği araçlarınızda uzun vadeli çözümün sembolü hale gelecektir. Bu sayede gündelik işlerinizi en kısa sürede ortadan kaldırabilecek, çalışma sahalarınıza güvenli direksiyon tutuş keyfini dahil edebileceksiniz.

            Traktörlerde hidroliğin sağlam düzenekler üzerine kurulmasını hedefleyen bu hizmet anlayışı Avrupa standartlarında üretilen teknolojik yeterliliği sayesinde verim alabilmeniz adına geliştirilmiştir. Bu hizmet geçişin zor olduğu yollarda direksiyonun farklı bir açıya yönelmesini önlemektedir.