Jant Ve Teker Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Fiat grubu ön teker jant
Fiat grubu ön teker jant
Manisa-Alaşehir
2,00
Mehmet özdaş
İlan Tarihi : 28.12.2020

Jant Ve Teker Grubu

Fıat Jant Ve Teker Grubu

            Bir araçta en önemli parçalardan biri jantlar olmaktadır. Aracın sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi için jant ve teker grubu büyük önem teşkil eder. Bunu bilen fıat, ürettiği tüm araçlarda ve traktörlerde jant ve teker grubu için ekstra çaba harcamaktadır ve önem vermektedir. fıat araçların jantları için belirlediği değerlerin dışına çıkılmadığı takdirde her hangi bir problem ile karşılaşmazsınız.

 Fıat yedek parçalar

            Araçların zaman içinde performansları düşmektedir. Bu performans düşüşünün en büyük sebebi uzun süreli kullanımlara dayanmaktadır. Belli bir süre sonra araçlarımızın bazı aksamları eskir ve görevlerini yerine getiremez hale gelir. Bu durumda tabi ki araç değiştirmek büyük maliyetli ve saçma olacaktır. Bu yüzden sadece zarar gören kısımlar ve parçalar değiştirilebilir. Söz konusu traktörler olduğunda, daha yoğun kullanımlar söz konusu olmaktadır. Yani bu durumda traktör yedek parça ihtiyacı doğmaktadır. Traktör yedek parça temini sanıldığı kadar zor olmamaktadır. Fakat yedek parça temini ederken dikkat edilmesi gereken önemli hususlar söz konusu olmaktadır.

            Fıat traktörler her hangi bir problem ile karşılaşıldığı takdirde, telafisi oldukça kolay olmaktadır. Bir fiat servisi ile irtibata geçerek problemi çözebilirsiniz. Hatta sadece yedek parça temini ile kalmayarak servis hizmetinden yararlanmanız da mümkün olmaktadır. Böylece aracınızın yenileme işlemini takip edebilir ve 0 verim ile gerçekleştirebilirsiniz. Traktörünüzden verim alabilmek için gerekli en önemli parçalardan biri tabi ki jantları olmaktadır. Jantlar sürüş kalitesini yakından ilgilendirir. Ve lastiğin ömrüne etki eder. Her aracın farklı jant boyutları olmaktadır. Bu yüzden bilgimiz dahilinde jant değişimi yapılmamalıdır.

            Olması gerektiğinden büyük ya da küçük jant kullanımı araçta belli problemlere yol açabilir. Ayrıca jant grupları yakıt tüketimini de olumlu ya da olumsuz yönde etkileyebilir. Bu yüzden jant değişimi yapılacağı zaman mutlaka bir uzmandan yardım almalısınız. Ve uzmanın yönlendirilmesi dahilinde jant boyutu seçilmelidir. Ayrıca seçtiğiniz teknik serviste büyük önem teşkil eder. Merdiven altı diye tabir edilen, deneyimsiz işçi çalıştıran ve orjinal parça kullanmayan tamirhaneler aracınıza zarar vermekten başka bir işe yaramayacaktır. Bu yüzden mutlaka teknik servisleri tercih etmelisiniz.