Kadran Gövde Ve Kalın Yay Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Kadran Gövde Ve Kalın Yay Grubu

Fıat Kadran Gövde Ve Kalın Yay Grubu

 Fıat kadran gövde ve kalın yay grubu ürünler kadran ve yay grubu olarak ayrı ayrı üretimleri söz konusudur. Üretim ve işletme tesislerinin de bu noktada ayrıştığı traktör yedek parça ürünleri fıat traktör markası için son derece önemli ürünlerdir. Fıat traktörlerin çalışmasında önemli işleve sahip olan kadran gövde ve kalın yay grubu ürünler, yüksek kalite ve dayanıklılıkta olmak zorunda olan ürünlerdendir.

            Aksi bir durumun fıat markası için düşünülmesi mümkün değildir. Bu tür ürünlerde fabrika hatası bile kabul edilemez bir durumdur. Fıat markasında fabrikasyon hatası olarak üretilen ürünlerin hiç bir şekilde piyasaya sürülmemesi söz konusudur. Bu nedenle sahada fıat traktörlere takılacak olan traktör yedek parça ürünlerinden kadran gövde ve yay grubu ürünlerin hatalı olması mümkün olmayacağı gibi bu parçalardan kaynaklı olacak herhangi bir arızanın söz konusu olması da mümkün değildir.

 Fıat Kalitesi

 Fıat traktörleri Türkiye'de çok uzun zaman dolaşımda olan bir traktör markasıdır. Üretilmeye başlandığı tarihten itibaren yüksek bir marka değeri ve kalitesi ile üretildiği için yıllarca sorunsuz olarak Türkiye piyasasında kullanılabilmiştir. Türkiye'de üretilen ve yaygın bir şekilde tercih edilen nadir traktör markalarından olan fıat markası, sadece Türkiye'de değil bölgenin tamamında pazarlanan bir marka haline gelmiştir. Yurt içi ve yurt dışı piyasada ulaştığı yüksek satış sayılarının fıat markasının marka değeri kadar özelliklerinin derecesini ve kalitesini daha iyi ispatladığı aşikârdır. Bütün dünyada bu kadar yaygın kullanılan ve satın alan herkesin memnun kaldığı bir traktör markasının sadece traktör üretim ve satışı konusunda uzmanlaştığı düşünülemez.

            Traktörlerin piyasa ömrünün uzatılması ve bunun sağlanması için verilmesi gereken ek hizmetlerin verilmesi konusunda da dünya çapında önemli bir yapılanma ve organizasyon yeteneğine sahip olan fıat markası özellikle Türkiye'nin genelinde servis ağlarını kurmayı başarmıştır. Yaygın servis ağları ile birlikte tedarik zincirinin her bir halkasını da tüm birimleri ile profesyonel yaklaşımlar ile kuran ve yöneten fıat markasının gelişmiş teknolojiyi yakından takip ederek gerekli tüm gelişme ve değişikliklere en kısa sürede ayak uydurması da işini ne kadar ciddiye aldığını göstermektedir