Kaldırma Kolu Ve Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Kaldırma Kolu Ve Grubu

Fıat Kaldırma Kolu Ve Grubu

 Fiat markasının Türkiye'de nam salmış ve tarım ve çiftçilikle uğraşan insanların yanı sıra iş makinesi olarak birçok kişi tarafından tercih edildiği ve satın alındığı bir gerçektir. Bu kadar çok tercih edilip kullanılıyor olmasından kaynaklı olarak da bazı yedek parçalarına olan ihtiyaç özellikle fazla olmaktadır.

 Fiat markası bir iş makinesi, çiftçilik ve tarımsal faaliyetlerde bir traktör olarak kullanılırken en çok kullanılan bölümü olan hidrolik ve bağlantılı aksam ürünü olan kaldırma kolu ve grubu ürünlerin daha fazla yıprandığı görülmektedir. Kaldırma kolu ve grubu ürünlerin bu denli fazla yıpranmasının nedenini iş yükünün büyük bölümünün bu grup parçalara düşmesinden kaynaklanmaktadır. Durum böyle olunca bu grup yedek parçalarda haliyle daha fazla arızalanma, kırılma veya bozulma meydana gelmektedir.

            Bu kırılma ve arızalanmalarda Fiat markasının kalitesi ve dayanıklılığında yeni yedek parçaların kırılan parçaların yerine takılması gerekmektedir. Takılan yedek parçaların Fiat markasının marka ve modeline uygun olması bir zorunluluktur. Çünkü aksi taktirde montajının yapılması ve kırılan parçanın yerine takılması mümkün olmayacaktır. Aynı boy ve ebatlarda olması gereken bu yedek parçaların dayanıklılığı ve teminindeki kolaylık da Fiat markasına yakışır şekilde gerçekleştiriliyor olması gerekmektedir.

 Traktör yedek parça ürünlerinin temininde ve bu parçaların traktörlere montajının yapılarak tamirinin gerçekleştirilmesinde Türkiye genelinde yaygınlaşmış Fiat yan sanayi kuruluşları önemli rol oynamaktadır. Yan sanayi kuruluşları sayesinde Fiat marka traktörlerde meydana gelen her türlü arızanın giderilmesi için ihtiyaç bulunan parça anında temin edilebilmekte ve anlaşmalı sanayi tesislerinde montaj ve tamirinin yapılması sağlanarak ayrıca servis hizmetleri de eksiksiz ve tam olarak verilmektedir.

 Fiat markasının hidrolik, kaldırma kolu ve grubu yedek parça ürünlerin üretimi ve dağıtımı, pazarlanması profesyonel iş süreçleri ile gerçekleştirilmektedir. Bu ürünleri Türkiye'nin her yerinden kolayca satın almak mümkündür. Fiat traktör yedek parça ürünlerinin yaygın servis ağı sayesinde meydana gelen arızaya göre anında temin edilip ve takılması ise Fiat servislerinin sunduğu hizmetlerin kapsamında ayrıca verilmektedir. Servisler aracılığı ile temin edilemeyen ve montajı yapılamayan yedek parçaların internetten temin edilmesi günümüzde mümkün olan imkânlar arasındadır.