Müşür Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Müşür Grubu

Fıat Müşür Grubu

            Müşür grubu ürünler fıat traktör yedek parça ürünlerinden olduğu için fıat markasının kalitesinde ve dayanıklılığında üretilmektedir. Fıat markasının yan sanayi kuruluşları eliyle üretilen müşür grubu ürünleri satan yetkili bayi ve diğer tedarik zincirinde bulunan firmalar Türkiye'de yılları bulmuş bir organizasyon kabiliyetine ve örgüt ağına sahiptir. Fıat markasının Türkiye'de üretilen bir traktör markası olması ve ana üretim tesislerinin de Türkiye'de bulunması yan sanayi kuruluşlarının da gelişmesini sağlamıştır.

            Türkiye'de birçok traktör markası ile yarış halinde olan fıat traktör markasının bu eşsiz ve bitmeyen ancak sürekli önde götürdüğü rekabeti traktör yedek parça ürünlerin üretiminde de devam etmektedir. Fıat marka traktörlerin üretilmesinde gösterdiği üstün performans ve başarıyı traktör yedek parça ürünlerin üretilmesinde de gösteren fıat markası her konuda marka değerini ortaya koymuş ve kalitesini ispatlamıştır.

 Yan sanayi kuruluşları ile başlayan ve müşteri tarafında servisler ile sonlanan tedarik zincirindeki tüm halkaları büyük bir uzman kadro ve profesyonel bir yaklaşımla oluşturmuş olan fıat traktörün bugün tüm tesis ve işletmeleri etkin ve aktif şekilde çalışmalarını sürdürmektedirler. Bu etkili ulaşım olanaklarının tüm ülke hattında dağılmış olması fıat traktörlerin olası arıza ve bozulma gibi sorunlarında parça değişimini kolaylaştırmaktadır. Fıat traktör sahipleri böylece herhangi bir büyük kayıp yaşamadan traktörlerinin tamirini yaptırarak bozulan ya da kırılan parçalarını değiştirecek teknik ve uzman kadrolara ülkenin her yerinde ulaşabilmektedirler.

 Müşür grubu ürünler kaliteli ve dayanıklı ürünler grubundaki traktör yedek parça ürünleridir. Paketlenmesi ve gönderilmesi ile ilgili olarak işletilen süreçlerin müşterinin menfaatini yüksek tutarak belirlendiği ve bu kapsamda hareket edildiği gözlenen ve ortaya çıkan sonuçlardır.

            Yetkili servis ve firmalar eli ile yürütülen bakım, onarım hizmetlerinin aynı zamanda fıat servis hizmetleri olarak gerçekleşiyor olması bu hizmetlerin kalitesinin de fıat markasının yönetimsel anlayışının sonucu olarak ortaya çıktığını göstermektedir.

 Yetkili servislerin siparişi ile veya bizzat traktör sahiplerinin siparişi ile tedarik firmalarından satın alınabilecek olan müşür grubu ürünlerin internetten satın alınması da mümkündür. Fıat markasının internet üzerinden ve e-ticaret işletmeleri ile satışını yaptığı ürünler arasında müşür grubu ürünler de bulunmaktadır.