Ön Düzen Aksamı

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Fiat grubu ön teker jant
Fiat grubu ön teker jant
Manisa-Alaşehir
2,00
Mehmet özdaş
İlan Tarihi : 28.12.2020
Fiat-universal akü sehbasi
Fiat-universal akü sehbasi
Erzincan-Erzincan
375,00
Muhammet yavuz
İlan Tarihi : 29.03.2017

Ön Düzen Aksamı

Fıat Ön Düzen Aksamı

 Fıat traktörler Türkiye'de üretilen ve büyük bir kesim tarafından büyük bir ilgi görmüş traktörlerdir. Hemen hemen bütün modellerinin büyük bir oranla satıldığı ülkelerden olan Türkiye'de sadece bu traktör markasının üretimi bulunmamaktadır. Aynı zamanda traktör yedek parça ve ön düzen aksamı gibi ekipmanların da büyük bir profesyonel çalışma ile üretilip Türkiye başta olmak üzere birçok ülkeye pazarlaması da yapılmaktadır.

 Türkiye'de üretilen fıat modellerinin tamamının Türkiye koşulları için düşünülmüş ve tasarlanmış olması, bu traktörlerin Türkiye'deki tesislerinde üretiliyor olmasının verdiği bir avantaj ve sonuç olarak gerçekleşmektedir.

 Traktör yedek parça ve ön düzen aksamı için gerçekleştirilen üretim aşama ve süreçleri de tıpkı traktörün bir bütün olarak üretilip piyasada sürülürken gözetilen kriterler ve usuller doğrultusunda üretildiği görülmektedir.

 Üretilen traktör yedek parça ve ön düzen aksamı grubu ekipman ve donanımların en ideal koşullarda ve profesyonel çalışmalara sonucu üretilmesinin yanı sıra iç pazara ve dünya pazarına sunulması da yine son derece teknik ve uzman kadro işbirliği ile gerçekleştirilen süreçler ile gerçekleştirilmekte ve ihtiyacı olanlara vaktinden çok önce ulaşacak şekilde satışları yapılmaktadır.

 Satışa çıkartılan ön düzen aksamı gibi yedek parça grubunda olan donanım ve ekipman ürünlerinin piyasada yetkili bayi ve satış mağazasına ulaşması da gerçekleştirilen etkili ve yöntemsel süreçler sonucu büyük bir başarı ile sonuçlandırılmaktadır.

            Fiat traktör yedek parça üretim tesislerinden bayilere götürülmek üzere yola çıkartılan yedek parça ve aynı grup aksam ve donanımların tüketiciye ulaştıktan sonra verilmesi gereken hizmetlerin sunulmasında da fiat farkı ortaya çıkmaktadır.

             Fiat marka traktörler üretim tesisleri gibi Türkiye'de halen devam eden yedek parça, aksam, donanım ve ekipman üretim tesisleri sayesinde traktör piyasasının öncüleri arasında olmayı devam ettirmektedir. Ürettiği ön düzen aksamı da dahil olmak üzere bütün traktör yedek parçalarının kalitesi muadili ürünler arasında son derece yüksek seviyede bulunmaktadır.

 Her parçasını kullanılacak bölüm için özellikle üreten ve üretim hatasının hiç bir şekilde gerçekleşmediği üretim tesislerinde üretilen yedek parçalar ile fiat arka traktörlerin ömürleri tahmin edemeyeceğiniz kadar fazla uzatılmaktadır.