Ön Pancur Ve Mandal Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
TÜMOSAN TRAKTÖR ÖN PANJUR
550,00

Ön Pancur Ve Mandal Grubu

        Ön pancur ve mandal grubu ürünler Türkiye'nin bütün şehirlerinde yayılmış yan sanayi kuruluşları tarafından üretilen ve satılan ürünlerdir. Ön pancur ve mandal grubu ürünler, ait olduğu markaya göre üretilmekte ve hangi markaya ve modeline göre üretiliyorsa özellikleri de bu şekilde belirlenmektedir.

 Fiat markası için yan sanayi kuruluşları eliyle üretilen ön pancur ve mandal grubu ürünler, Fiat markasının modelleri için ayrı ayrı tasarımlara ve özelliklere sahip olarak üretilmektedir. Üretim aşamaları ve üretim tesisleri tamamen Fiat markası ve modelleri dikkate alınarak entegre sistemler olarak geliştirilmekte ve üretilen ürünler bu sayede Fiat traktörlerinin yedek parçası niteliği kazandırılarak üretilmiş olmaktadır.

 Fiat markasının traktör yedek parça ve diğer grup ürün ve aksamlarını üreten yan sanayi kuruluşları Türkiye'nin her şehrindeki faaliyetlerini halen sürdürmekte ve Fiat markasının traktör yedek parça ürünlerini aralıksız olarak üretmeye devam etmektedirler. Bu kuruluşların gerçek mağazalarının yanı sıra ayrıca internet mağazalarının da bulunması üretilen yan sanayi ürünlerinin pazarlanmasını daha geniş alanlar için de mümkün kılmaktadır. Yan sanayi kuruluşu olsun veya olmasın, Fiat traktör yedek parça ürünlerinin pazarlandığı gerçek mağazalara ulaşabilsin veya ulaşamasın tüm Fiat traktör sahipleri internete ulaşabildikleri ve kargo şirketlerinin bulunduğu her yere bu yan sanayi ürünlerini siparişle getirebilmektedirler.

 Dijital Traktör Yedek Parça Pazarlama

 İnternet üzerinden pazarlanan ürünler arasında günümüzde artık birçok farklı sektöre ait ürün ve aksamları bulunmaktadır. Bu ürünler arasında traktör yedek parça ürünleri de bulunmaktadır. İnternet ve sanal pazarlama unsurları bir araya gelince ve traktör gibi yaygın kullanılan ve bulunduğu coğrafyanın en zor arazilerinde kullanılan bir makine söz konusu olunca bu makine için kullanılan aksam ürünlerin ulaştırılması gereken yerlerin zorluğu da aynı derecede artmış olmaktadır.

            Fiat traktörlerin Türkiye'nin her yerinde kullanılıyor olması, buralara internet üzerinden satılacak ürünlerin gönderilebilmesi için buralarda faaliyette olan kargo şirketlerinin de olması gerektiği sonucunu çıkartmaktadır. Fiat traktörlerinin faaliyetini sürdürdüğü birçok yerde kargo şirketlerinin faaliyetlerine devam ettiği bilinmektedir. Bu nedenle internet üzerinden satın almak istediğiniz her türlü aksam ürünü kısa zamanda elinize ulaşması mümkün olmaktadır.