Sehpa Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Orjinal fabrika çekileri
Orjinal fabrika çekileri
Manisa-Kırkağaç
1.234.567,00

Sehpa Grubu

Fıat Sehpa Grubu

 Traktör yedek parçaları arasında en çok satılan ve satın alınan parçalardan birisi olan sehpa grubu, en çok satılan parçalardan birisi olma özelliği taşımaktadır. Traktör yedek parçalarının günümüzde zor şartlar altına bulunmasına rağmen bu parçalar arasında satılan sehpa grubu ve diğer yedek parçalar sayesinde artık isteyen herkes traktörüne çok rahat bir şekilde yedek parça bularak sorunu ortadan kaldırmaktadır.

            Günümüzde traktörlerini parçalarının üretiminin artmasının arsından en çok ihtiyaç duyulan ve seri üretimi yapılan sehpa grupları sayesinde isteyen herkes uygun bir fiyata arka, üst sehpa çeki pimi bulabilmektedir. Bütçeleri zorlamayan uygun fiyata bulunabilen ve ödeme kolaylığı sayesinde rahatça alınabilen arka çeki sehpası sayesinde artık traktörlerin eksik parçaları giderilmektedir. Her türlü fıat traktörlerinin yedek parçasının kolay bir şekilde bulunabildiği günümüzde artık çok rahat bir şekilde traktörlerin eksik kalan parçaları giderilmektedir.

 Fıat Yedek Parçaları: Günümüzde üretimi yapılan fıat traktörlerinin yedek parçaları sayesinde artık yarım kalan işler kaldığı yerden devam etmektedir. Yan çeki orta kol grubu, orta kol grubu, gergi mekanizması gibi parça çeşitleri eskiye oranla daha çok üretimi yapılan fıat traktörlerinin parçalarını günümüzde bulmak kolay hale gelmiştir. Hemen hemen her sanayi bulunabilen fıat traktör yedek parça artık kolay bir şekilde ve bütçeye uygun bir şekilde alınabilmektedir. İster orijinal isterse yan sanayi üretimi yapılan fıat traktörlerinin yedek parçaları sayesinde isteyen herkes istediği parçayı alabilmektedir.

 Parça Fiyatları: Fıat yedek parçalarının üretimi yapılması üzerine her bütçeye uygun bir şekilde, yedek parça alan kişileri zorlamayacak şeklide üretimi yapılan traktör yedek parça sayesinde artık yedek parçalar kolay bir şekilde alınabilmektedir. Özellikle arka çeki sehpası almak isteyenleri zor durumda bırakmayacak şekilde normal standartlara uygun fiyata alınabilen yedek parça sayesinde artık işler çok rahat bir şekilde halledilmekte ve traktörlerin arızası yedek parçalar sayesinde giderilmektedir.

 Parçaların Görevleri: Fıat traktör sehpa grubu parça yedekleri genellikle arkalarında konteyner taşımak amacıyla kullanılmaktadır. Daha çok yük taşımak amacıyla satın alınan bu parçalar bu yükleri kolay bir şekilde taşımak amacıyla kullanılmaktadır ve her yük taşıma da kolay bir şekilde işe yaramaktadır.