Sekman Grubu

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Sekman Grubu

Fiat Sekman Grubu

            Üretilmeye başlandığı günden beri Türkiye'de birçok insan tarafından adeta sıraya girilerek satın alınmaya çalışılan nadir markalardan birisi fıat traktör markasıdır. Fıat traktör markası Türkiye'de 240. seri ile üretilmektedir. Üretildiği seri marka traktörler arasında en çok tercih edilen ve en kaliteli marka olmasının yanı sıra traktör yedek parça olarak ürettiği ürünler ile de sektörün vazgeçilmez markalarından olmuştur.

            Fıat traktör yedek parça arasında ürettiği yedek parçalardan birisi de sekman grubu da bulunmaktadır. Tüm bu üretim çalışmalarında bulunan firma çalışanları sektörün en iyi personelidir. Fıat marka traktörün 240 seri modelleri nasıl ki Türkiye'de herhangi bir yasal engelleme veya fiziki koşullardan kaynaklanan kısıtlama ile karşılaşması söz konusu olmamış ise traktör yedek parça üretimi konusunda aynı koşullar geçerlidir.

            Fıat traktör sekman grubu yedek parçalarında üretilen ürünlerin fıat traktörler için üretilmesi, kullanışlılığının ve uygunluğunun tek başına kanıtı durumundadır. Bu ürünlerin özellikle fıat traktörler için üretiliyor olması nedeni ile her bir fiat modeli için özellikle tasarlanmış ve üretilmiş olan parçalar olduğunu bilmek gerekmektedir. Fıat traktör modelleri ve tüm yedek parçaları Türkiye'deki üretim tesislerinde üretilmektedir. Üretim tesislerinin kalitesi ve profesyonel çalışma ortamı en üst düzeydedir. Bu üst düzey üretim tesislerinde çıkan ekipman, aksam ve donanım ürünlerinin her biri kalite ve dayanıklılık bakımından tartışılmaz olumlu kriterlere sahip olarak üretilmektedir.

             Bu yüksek kalite ve uygun dizaynda üretilen yedek parçaların pazarlanması süreci de benzer bir profesyonel yaklaşım ve yönetimsel çalışmalar sonucu başarılı bir şekilde bütün Türkiye sahasına gönderilmektedir. Yedek parçaların Türkiye'deki yaygın servis ağına dağıtılması sürecinde uygulanan teknik ve profesyonel çalışma bu parçaların müşterilere ait traktörler için kullanılması ve takılması noktasında verilen servis hizmeti de benzer bir teknik ve profesyonel iş ve işlemler sonucu olarak gerçekleştirilmekte ve traktörlerin yeniden çalışır düzeye çıkarılması sağlanmaktadır.

            Sekman grubu yedek parçaların tamamı traktörlerin çalışmasında ve sorunsuz olarak işlemesinde son derece etkilidir ve büyük öneme sahiptir. Bu nedenle sekman grubu yedek parçaların büyük dikkat ve titizlikle üretilmesi ve traktörlere monte edilmesi ve ait olduğu bölüme takılması gerekmektedir.